Cofnij
 • Rekrutacja! Huawei zatrudni 100 specjalistów sprzedaży w całej Polsce! #teamhuawei

  Huawei Polska


  Wraz z szybkim rozwojem biznesu i coraz mocniejszą pozycją na polskim rynku (po trzech kwartałach tego roku udział Huawei w rynku smartfonów sięgnął już 23%) rosną potrzeby kadrowe firmy. Aby zrealizować część z tych ptrzeb Huawei zatrudni w Polsce 100 specjalistów sprzedaży!


  - Huawei rośnie w siłę w Polsce. Cieszymy się z coraz większego udziału w rynku i mamy apetyt na więcej, w związku z czym potrzebujemy nowych ludzi na pokładzie. Czekamy na kandydatów podzielających nasze ambicje, którzy poczują się dumni z bycia w naszej drużynie i wesprą nas w drodze po palmę pierwszeństwa na polskim rynkumówi Jefferson Zhang, dyrektor generalny w Huawei Consumer Business Group Polska.


  - Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsca pracy i inwestujemy w lokalny rynek pracy. Zapraszamy ambitnych, przebojowych kandydatów, którzy chcą rosnąć razem z nami w branży nowych technologii i być częścią innowacyjnego biznesumówi Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei CBG Polska.


  Coraz mocniejsza pozycja Huawei w Polsce to efekt konsekwentnego wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów w połączeniu ze spójną strategią marektingową. Najnowszy flagowy smartfon firmy, Mate 10 Pro, to pierwszy na świecie telefon z wbudowaną sztuczną inteligencją. Twarzą kampanii reklamowej tego produktu jest ambasador marki Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.


  -Charakter marki jest mi bardzo bliski. Zawsze ceniłem i będę cenił ambicję i dążenie do doskonałości – mówił Robert Lewandowski podczas polskiej premiery Mate 10 Pro na początku listopada.


  Poszukujemy ambitnych, przebojowych osób na stanowiskaSpecjalista ds. Sprzedaży, Regionalny Manager ds. Sprzedaży oraz  Account Sales Manager.


  Miasta, w których odbędzie się rekrutacja, to Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz i Białystok.


  Jeżeli jesteś osobą, która chce rosnąć razem z nami w branży nowych technologii i być częścią innowacyjnego biznesu – wyślij do nas swoje CV na adres e-mail: huawei@adecco.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 600 347 802.

   

  Spiesz się! Rekrutacja będzie prowadzona w 11 miastach, a pierwsze spotkania z kandydatami planujemy już od 1 grudnia. Zgłoszenia można wysyłać do końca roku, a w dniu 1 grudnia zachęcamy również do zgłoszeń osobistych w zorganizowanych specjalnie na ten cel punktach rekrutacyjnych:

  Nowych pracowników dla Huawei zatrudni firma Adecco Poland sp. z o.o.


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem danych osobowych zgłaszających się kandydatów jest Adecco Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-844) Plac Europejski 2.


  Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla kandydatów ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom z Grupy Adecco, do celów związanych z procesem rekrutacji. Zgłaszającym się kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Jeżeli jesteś zainteresowana/y udziałem w obecnych i przyszłych rekrutacjach, w tym prowadzonych przez inne podmioty, w tym podmioty z Grupy Adecco, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul, przy czym zamieszczenie każdej z klauzul jest niezależne od siebie i w pełni dobrowolne, nie zamieszczenie którejkolwiek z klauzul uniemożliwi realizację celów określonych w tej klauzuli:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji.


  Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, na rzecz innych podmiotów należących do Grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom w ich celach rekrutacyjnych.


  ZAPRASZAMY! Dołącz do #TeamHuawei!

  • Zapisany do testów
   Andy85

   Nie polecam nikomu zatrudnienia przez firmę Adecco. Jest to praca na umowę zlecenie a to nie jest stała praca jak każdy wie. Zresztą sami decydujcie o tym. 

  • Huawei Polska

   • Naszym współpracownikom zatrudnianym za pośrednictwem firmy Adecco oferujemy umowę o pracę. Nasi współpracownicy korzystają z takich samych przywilejów i możliwości rozwoju zawodowego jak pracownicy zatrudnieni bezpośrednio, a długość współpracy zależy wyłącznie od wyników i satysfakcji obu stron.


    Zapraszamy do #TeamHuawei!

  • Zapisany do testów
   o_wojciechowicz

   A gdzie Szczecin ???