Cofnij

Fotografia na czasie

W zawodzie fotografa każdy moment jest na wagę złota. Uchwycona ulotna chwila może się później okazać najcenniejszym zdjęciem w całym portfolio. To dlatego Łukasz Ziętek stawia na nowoczesne technologie i wciąż poszukuje nowych sposobów na idealne ujęcia. Oprócz tego, że posiada niezbędny ekwipunek – aparaty, obiektywy, lampy i statywy – młody, ambitny fotograf lubi także być na czasie z wszelkiego rodzaju nowinkami ze świata elektroniki. Huawei Watch bardzo szybko przeszedł okres próbny i stał się jego asystentem na pełen etat, co w wypadku tej posady oznacza gotowość do działania 24 godziny na dobę. ;) Czas start!


Przemieszczanie się z miejsca na miejsce to dla fotografa codzienność. Zmiana pleneru może być nieoczekiwana i często wymaga naginania czasoprzestrzeni. Łukasz Ziętek w miejskiej dżungli nie rozstaje się ze swoim motorem, który pomaga mu teleportować się z miejsca na miejsce. To on daje mu wolność i dużo większą mobilność od, skazanego na warszawskie wieczne godziny szczytu, samochodu. Ten rumak na dwóch kołach sprawdza się także idealnie w sytuacjach „gdzie auto nie może, tam motor pośle” i z łatwością pokonuje szutrowe podmiejskie drogi, pozwalając dostać się w najbardziej ukryte, tajemnicze, a co za tym idzie, obiecujące miejscówki.Czym jednak byłby rajd na plenerową orientację bez dobrej nawigacji? Z Huawei Watch wszystkie drogi prowadzą do… celu, a informacje o najkrótszej trasie można mieć na nadgarstku. Dzięki sterowaniu głosowemu Łukasz Ziętek oszczędza czas i w najbardziej intuicyjny ze sposobów komunikowania się wydaje polecenia swojemu ponadczasowemu pilotowi. Błądzenie z Huawei Watch jest praktycznie niemożliwe, zegarek pokazuje bowiem nawet informacje o kierunku jazdy z nawigacji GPS.


Kolejną charakterystyczną czynnością wiążącą się z pracą fotografa jest częsta obserwacja pogody. Wbrew pozorom nie zawsze wyczekuje się bezchmurnych, słonecznych dni – zapowiadany deszcz może okazać się wymarzonym wręcz prezentem. Dzięki Huawei Watch aktualna prognoza jest zawsze pod ręką i żadne atmosferyczne niespodzianki nie są w stanie zaskoczyć Łukasza Ziętka przy pracy.


Czy słońce, czy deszcz, zawsze do celu i zawsze na czas! Nic dziwnego, że designerski Huawei Watch przypadł do gustu artystycznej duszy naszego ulubionego fotografa. Ten kreatywnie rozpalony duet razem potrafi zdziałać jeszcze więcej, a efekty współpracy możecie obserwować na bieżąco, śledząc nowinki od Huawei.


Jeśli chcecie poczuć dotyk inteligentnych technologii na własnym nadgarstku, weźcie udział w naszym konkursie i przyłączcie się do akcji #HuaweiWatchIsMissing. Nagradzamy kreatywne historie z bohaterem zamieszania w roli głównej i pomagamy zegarkom odnaleźć swoich nowych właścicieli. ;) Szczegółów szukajcie tu: https://www.instagram.com/huaweiconsumerpolska/ . Regulamin konkursu tu

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj