Cofnij

Perfekcja w stylowym opakowaniu, tablet HUAWEI MediaPad M5

 

Podczas globalnego eventu w słonecznej Barcelonie w przededniu targów MWC odbyła się wielka premiera najnowszego dzieła HUAWEI - tabletu MediaPad M5. Co na pewno wiemy po debiucie urządzenia? Przede wszystkim, że jest to maszyna o naprawdę wyjątkowych parametrach. Gotowi na żywą rozrywkę na najwyższym poziomie?

Jeszcze lepsza jakość obrazu

Wejrzenia w głąb tabletu oczywiście, czyli na jego ekran. Huawei MediPad M5 został wyposażony w wyświetlacz Ultra-Vision, dzięki któremu dostrzeżesz i zachwycisz się nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem. Dodaj do tego wysoką rozdzielczość 2K i 280 PPI. Robi wrażenie, prawda? A to nie wszystko! Nowy tablet HUAWEI dba też o to, by Twój świat był kolorowy. Podczas odtwarzanie filmów technologia HUAWEI ClariVu wykorzystuje inteligentne algorytmy, by wyeksponować wszystkie barwy i zapewnić najlepsze wrażenia wizualne.Komfort dla oczu z tabletem Huawei MediaPad M5

Chcesz zatroszczyć się o swój wzrok nie rezygnując z rozrywki na tablecie? My też. Dlatego ogrom czasu podczas przygotowań nowego tableta Huawei MediaPad M5 poświęcono na stworzenie urządzenia, które będzie bezpieczne dla wzroku i zapewni komfort użytkowania. Tryb ochrony oczy redukuje szkodliwe niebieskie światło, dzięki czemu wzrok nie męczy się podczas oglądania filmów, grania lub czytania. Co więcej, wyświetlacz Huawei MediaPad M5 automatycznie wie, jakiego światła potrzebujesz i dostosowuje się do otaczającej Cię poświaty.

Poczwórna radość słuchania z 4 głośnikami 

Najpierw skompletuj swoją ulubioną playlistę. Następnie naciśnij play i na nowo przeżyj każdy dźwięk tak, jakbyś usłyszał go po raz pierwszy. W nowym tablecie Huawei MediaPad M5 usłyszysz każdy detal, wyraźnie i czysto. Skąd ta pewność? Z trzech powodów:

·         HUAWEI MediaPad M5 obsługuje system High-Res Audio. To sprawia, że każdy dźwięk jest perfekcyjny. Doskonale wyczujesz harmonię między tonami, słodycz sopranu oraz głębię basu.

·         4 głośniki Harman Kardon zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Tablet HUAWEI MediaPad M5 jest dosłownie otoczony perfekcyjnym brzmieniem.

·         Technologia HUAWEI Histen przeniesie Cię w wyższy wymiar muzyki. Technologia szerokiego dźwięku 3D pozwala cieszyć się wirtualnym brzmieniem w trzech trybach. Jeśli słuchasz spokojnej muzyki, idealny będzie dla Ciebie tryb bliski. Miłośnicy grubego basu pokochają tryb przedni, a fani koncertowych brzmień na żywo tryb szeroki. Z nowym HUAWEI MediaPad M5 każdy usłyszy perfekcyjny pejzaż bogatych, wielowarstwowych i poruszających dźwięków.

Ładuj szybko, korzystaj długo

Prawdziwa radość jest pełna wtedy, gdy trwa i trwa i trwa i trwa i trwa… Więc sprawdź nowy tablet HUAWEI MediaPad M5 i niech radość trwa godzinami! Bateria o pojemności 7500 mAh (TYP) umożliwia długi czas pracy. Ciesz się nowymi grami, filmami i serialami tak długo, jak to tylko możliwe. A gdy bateria w końcu przybliży się do rozładowania, z pomocą przyjdzie Ci funkcja szybkiego ładowania Quick Charge.Stylowa obudowa Huawei MediaPad M5

Pomyśl o wszystkich potrzebnych cechach, dzięki którym korzystasz ze swojego urządzenia z prawdziwą przyjemnością. A teraz zamknij je w wyważonym, stylowym opakowaniu. W ten sposób otrzymasz nowy tablet HUAWEI MediaPad M5. Jego obudowa jest nie tylko elegancka i stylowa, ale też wytrzymała i kompaktowa, dzięki czemu pozostanie w dobrym stanie przez długi czas. Do obudowy idealnie wkomponowany został ekran. Szkło, które go pokrywa zostało wykonane w technologii 2.5D. Dzięki temu na HUAWEI MediaPad M5 patrzy się z przyjemnością oraz wygodnie trzyma w rękach. 

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj