Cofnij

HUAWEI rozmowy o przyszłości

Rewolucja się zbliża! I to wielkimi krokami. Nie wierzycie? Przekonajcie się na własne oczy i uszy poczas pierwszego kongresu innowacji organizowanego przez HUAWEI, podczas którego razem porozmawiamy o przyszłości. 
 
AI nadciąga. Gotowi na rewolucję?
 
Sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę w wielu sektorach życia i biznesu. Mamy na to dowody, które przedstawimy poczas konferencji. Nasi prelegenci zaprezentują wyniki badania opinii publicznej na temat AI wykonanego dla HUAWEI:
 • Jaki jest stosunek ludzi do AI? 
 • W czym AI może pomóc, a czego należy się bać? 
 • Jakie szanse najnowsze technologie oparte na sztucznej inteligencji generują dla biznesu? 
 • Jakie zawody znikną? 
 • Jaki jest potencjał rozwoju AI w Polsce?
 
To tylko niektóre z kwestii, które zostały poruszone w badaniu. Wszystkie Wasze wątpliwości postarają się rozwiać zaproszeni specjaliści. Wśród mówców znajdą się przedstawiciele dużych firm czy uczelni technologicznych. W pierwszych częściach konferencji postarają się przybliżyć znaczenie wyników badań i przedstawić płynące z nich tezy.Technologia a komunikacja
 
To, że AI będzie głównym tematem dyskusji nie oznacza, że będzie jedynym. W kolejnej części kongresu porozmawiamy o przyszłości relacji międzyludzkich wobec nowych technologii. A jaka ona będzie? Czy tradycyjne kontakty bez pośrednictwa maszyn staną się kompletną anomalią? A może jednak nauczymy się na tyle mądrze korzystać z technologii, by te dwa światy swobodnie ze sobą koegzystowały?

 
Halo, tu ziemia! Wizje przyszłości kontra realia infrastrukturalne
 
Dokładnie taki tytuł będzie nosił 3 panel podczas kongresu. Czasem przecież trzeba zejść na ziemię i zdać sobie sprawę z możliwości infrastrukturalnych i telekomunikacyjnych ograniczających rozwój. Wspólnie ze specjalistami porozmawiamy o tym, na jakim etapie pod tym względem jesteśmy jako kraj. Przybliżymy też nieco technologię 5G, jedno z największych obecnie wyzwań. Kiedy uda się przygotować na jej wejście? Czy rok 2025 to realny termin?

 
AI w marketingu
 
Komunikacja marketingowa rozwija się w zabójczym tempie. Jaki na to wpływ ma AI i jej przeniknięcie w branżę? O tym między innymi opowiedzą nam zaproszeni goście w postaci doświadczonych marketerów obcujących w pracy z nowoczesnymi technologiami. Porozmawiamy o przyszłości sztucznej inteligencji w marketingu. Poruszymy takie tematy, jak:
 
 • Znaczenie AI dla komunikacji w social media
 • Nowoczesne trendy w komunikacji marketingowej
 • Wykorzystywanie nowinek technologicznych w prowadzeniu fanpage’a
 • Rozwój sektora „machine learning”
 • Systemy rekomendacji w Internecie
 • Technologia wizualnego wyszukiwania
 • Chatboty
 • Rozszerzona rzeczywistość w komunikacji marek


Porozmawiajcie o przyszłości z HUAWEI!
 
Nowe technologie intrygują. Stawiamy więc w ich kontekście coraz więcej pytań. Chcecie poznać odpowiedzi? Znajdziecie je na miejscu. 15 marca w Centrum Zaawnsowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT w Warszawie. 
Specjalnie dla Członków FanClubu przygotowaliśmy 5 zaproszeń na to wyjątkowe wydarzenie. Co zrobić, by je dostać? Wystarczy wejść na poniższy wpis z forum i w komentarzu pod nim odpowiedzieć na pytanie:

JAKIE KORZYŚCI ZE SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W SMARTFONIE CHCESZ CZERPAĆ W PRZYSZŁOŚCI?

 
Szczegóły na forum - SPRAWDŹ.

To jak? Gotowi na rewolucję? Dołączcie do nas w rozmowach o przyszłości!

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj