Cofnij

Płać mądrze z telefonem HUAWEI P smart!

Smartfon coraz bardziej ułatwia nam życie. Najpierw zastąpił tradycyjne telefony, a potem stał się czymś znacznie więcej. Dziś jeśli tego chcemy, zamieni się w komputer, konsolę do gier, aparat fotograficzny czy prywatne kino domowe. Może również stać się doskonałym, wygodnym środkiem płatniczym. Z takim smartfonem, jak HUAWEI P smart możesz zapomnieć o noszeniu ze sobą portfela.

Mobilne płatności w smartfonie HUAWEI P smart!

Płacenie telefonem za zakupy nikogo już nie dziwi. Większość smartfonów z najwyższej półki wyposażona jest bowiem w technologię NFC. Co to takiego? Według definicji, to radiowy standard komunikacji, który umożliwia bezprzewodową wymianę danych na odległość nie większą niż 20 cm. A co to oznacza w praktyce? Że posiadając taką funkcję w swoim telefonie możesz bez problemu płacić zbliżeniowo za zakupy. Jedyne, czego potrzebujesz to swojego smartfona. No i oczywiście pieniędzy na koncie ;) W funkcję NFC został wyposażony również smartfon HUAWEI P smart, co wyróżnia go spośród innych telefonów w swojej kategorii cenowej.

Dlaczego lubimy płacić telefonem?

Według raportu Cashless liczba użytkowników zbliżeniowych płatności mobilnych na polskim rynku sięgnęła już blisko 800 tysięcy. Coraz chętniej jako środek płatniczy wybieramy swój telefon. I nic dziwnego. Komfort płynący z wygody takiego rozwiązania jest nie do przecenienia. Dlaczego? 
  1. Doceniamy innowacyjną technologię.
  2. Chcemy oszczędzać czas.
  3. Takie rozwiązanie jest po prostu najwygodniejsze.

O zmianach w sposobach płatności i o tym, jak chętnie w tych zmianach uczestniczą Polacy świadczą chociażby liczne badania rynkowe, z których płyną ciekawe wnioski:

  • Polacy w sumie posiadają aż 38 milionów kart płatniczych, z czego ok. 30 milionów to zbliżeniowe.
  • Grubo ponad połowa Polaków uważa opcję płacenia kartą lub smartfonem za najwygodniejszą i najszybszą.
  • Im wyższa kwota do zapłaty, tym chętniej płacimy cyfrowymi sposobami.
  • Gotówką płacimy głównie wtedy, gdy inne formy płatności są niedostępne.


Android Oreo w telefonie HUAWEI P smart!

Kolejną rzeczą, która wyróżnia HUAWEI P smart na tle pozostałych smartfonów w swojej kategorii cenowej jest system Android Oreo. Dzięki niemu płatności mobilne w telefonie są jeszcze prostsze, sprawniejsze i wygodniejsze. System wyposażony jest również w mechanizm sztucznej inteligencji. Dzięki temu smartfon sam uczy się naszych zachowań, analizuje je i na ich podstawie optymalizuje ustawienia. Ponadto Android Oreo wzbogaca telefon o najnowszy system zabezpieczeń oraz umożliwia dostęp do Huawei Wi-Fi Bridge, dzięki któremu z internetu można korzystać dosłownie wszędzie.

Zainteresowanie mobilnymi płatnościami cały czas rośnie. Być może niedługo zapomnimy już całkiem o tradycyjnych formach, a gotówka odejdzie do lamusa i stanie się rzadko spotykanym reliktem przeszłości? Wiele na to wskazuje. Po co więc czekać na przyszłość? Lepiej przygotować się do niej już dziś. Z takim telefonem jak HUAWEI P smart, już teraz możecie ułatwić sobie życie.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj