Cofnij

MateBook X Pro, czyli ultralekki urok technologii

 #SeeMore z Huawei
 
Wraz z zaprezentowaniem najnowszego smartfona P20 Pro, Huawei zapowiadał, że zobaczymy więcej. I niewątpliwie właśnie tak się stało. Najmocniejszy smartfon z najnowszej serii P pokazał, co oznaczają poszerzone horyzonty w fotografii mobilnej czy sposobie "myślenia" telefonu. Te oraz wiele innych zaawansowanych rozwiązań użytkownik smartfona P20 Pro otrzymał dzięki procesorowi z wbudowaną sztuczną inteligencją.  Czy w takim razie możliwym jest, by móc na co dzień dostać jeszcze więcej lecz w innym wydaniu? 

 
#Nowe otwarcie, nowe horyzonty, nowy MateBook X Pro 
 
Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: tak, jest to możliwe za sprawą najnowszego ultrabooka klasy premium od HUAWEI - MateBook X Pro. To pierwszy ultrabook, który został wyposażony w ekran FullView o przekątnej 13.9” i rozdzielczości 3K (3000x2000). Rozmiar wyświetlacza dorównuje wielkością kartce A4, pokrywa aż 91% powierzchni, a same ramki mają zaledwie 4,4 mm - wszystkie ramki. To nowość, dzięki której zwiększono obszar ekranu laptopa. Co więcej, wyświetlacz MateBook X Pro jest dotykowy i świetnie reaguje na wszelkie polecenia wykonywane palcami.   
Co można powiedzieć o jakości obrazu? Z pewnością to, że jest wyjątkowo szczegółowy, niesamowicie rzeczywisty, a jasność wyświetlania obrazu jest dostosowywana automatycznie do panujących wokół warunków. Wszystko po to, by chronić nasz wzrok podczas pracy lub np. w trakcie oglądania filmów na MateBook X Pro. 

 
#Pierwsze wrażenie 
 
To, co z pewnością przykuwa uwagę to design. MateBook X Pro jest elegancki i co bardzo ważne - niesamowicie lekki. Waży jedyne 1,3 kilograma i idealnie nadaje się dla osób, które często przemieszczają się lub odbywają wiele podróży służbowych. Sprzęt od Huawei zawsze cechuje się wyjątkowym designem. Nie inaczej jest w przypadku MateBook X Pro. Obudowa jest ultracienka i bardzo gładka. Ten efekt został osiągnięty poprzez zastosowanie aluminium lotniczego. Dodatkowo, krawędzie obudowy zostały delikatnie zaokrąglone. Połączenie elegancji i nowoczesnych detali idealnie komponuje się tworząc bardzo stylowy look Huawei MateBooka X Pro.  
 #Wnętrze MateBook X Pro
 
Huawei wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, zastosował dwie konfiguracje procesora w najbardziej profesjonalnym ze swoich ultrabooków. Obie konfiguracje zapewniają wysoki komfort pracy. Wyposażając obydwie wersje w nowoczesne procesory Intel® Core, dużą pamięć RAM, laptopy Huawei MateBook X są gotowe do wydajnej szybkiej i płynnej pracy. 

 
#Mobilność i moc w jednym
 
Waga, rozmiar i wnętrze laptopa zawsze odgrywają jedne z najważniejszych ról w wyborze laptopa. Tym, co jest kolejną mocną stroną po wyglądzie i wnętrzu MateBooka X Pro, jest jego mocna bateria. Dzięki akumulatorowi o mocy 57,4 Wh laptop może np. odtwarzać filmy do 12 godzin. Tym, co także robi wrażenie, jest technologia ładowania Quick Charge. Zaledwie 30 minut ładowania ultrabooka MateBook X Pro wystarczy na około 6 godzin pracy. 

 
#Wdzięczność za dźwięk w MateBook X Pro 
 
W najlżejszym wydaniu najmocniejszego laptopa MateBook X Pro, zostały wbudowane aż 4 głośniki stereo w systemie Dolby Atmos. Są także cztery mikrofony, dzięki którym dźwięk jest "zbierany" z imponującej odległości aż 4 metrów. Prowadzenie telekonferencji lub prezentacji na odległość nie przysporzy problemów z dźwiękiem. W obie strony jego jakość będzie czysta i bez zakłóceń. 

 
#Pomysłowość Huawei 
 
Huawei zawsze stawia na innowacyjność. Nie inaczej jest w przypadku MateBook X Pro. Smaczkami tego ultralekkiego i ultacienkiego laptopa są rozwiązania, które zostały bardzo pomysłowo wdrożone. Uruchomienie laptopa na odcisk palca? Tak! MateBook w przycisku "on" przemycił czytnik linii papilarnych. To dwa w jednym. Bezpieczeństwo i szybkie wystartowanie systemu. 
Wraz z kolejnym, sprytnym i bardzo użytecznym rozwiązaniem nastał koniec ery przyklejania karteczek lub srebrnej taśmy na kamerę, gdy masz potrzebę ją zakryć. Huawei ukrył kamerkę w przycisku klawiatury. Uruchamiasz ją jednym kliknięciem i jednym ruchem palca ją chowasz. Genialne w swej prostocie. 
Innowacyjność Huawei sprawia, że dzięki sprzętom stworzonym przez chińskiego producenta, także Ty jesteś o krok do przodu względem innych. Ponieważ widzisz na horyzoncie technologii więcej.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj