Cofnij

Przyszłość w Twoich rękach

#Historyczny znak czasów

16 października 2017 to dzień, w którym niespodziewane stało się rzeczywistością. HUAWEI zaprezentował w Monachium całemu światu serię Mate, która zmieni postrzeganie świata z perspektywy technologii w urządzeniach mobilnych. Najbardziej zaawansowane i inteligentne wnętrze urządzeń HUAWEI z serii Mate pozwoli na to, by technologia zawsze wyprzedzała o krok Twoje oczekiwania. „Sztuczna inteligencja nie jest już wirtualną koncepcją, ale czymś, co łączy się z naszym codziennym życiem.” 

#Zjawisko na wielką skalę 

Podczas światowej premiery w Monachium, Richard Yu - CEO HUAWEI Consumer BG przedstawił wizerunek i pokazał wnętrze serii smartfonów HUAWEI - Mate. Każde z innowacyjnych rozwiązań zawartych w najnowszych smartfonach HUAWEI sprawi, że Twoja kreatywność będzie nieograniczona. A wszystko dzięki najbardziej zaawansowanemu i rewolucyjnemu procesorowi Kirin 970, który jest sercem smartfona HUAWEI Mate 10 Pro. To ono odpowiada za bardzo efektywną, niesamowicie szybką i inteligentną pracę smartfona. Kirin 970 to absolutnie rewolucyjny ośmiordzeniowy procesor, który został wyposażony w pierwszą na świecie mobilną platformę komputerową sztucznej inteligencji.Dzięki temu korzystanie z Mate 10 Pro będzie najbardziej spersonalizowanym doświadczeniem, które można wykorzystać w świecie mobilnym. 

#Zachwycający punkt widzenia 

Jak zobrazować to, z czym mamy do czynienia mówiąc o sztucznej inteligencji w smartfonie HUAWEI Mate 10 Pro? Najprościej rzecz ujmując: Kirin 970 wyposażony został w podwójny procesor przetwarzania obrazu (Advanced Dual Image Signal Processor), który sprawia, że uchwycona na zdjęciu rzeczywistość zachwyca z każdej strony.  Dodatkowo mobilna AI rozpoznaje obiekty, które utrwalasz na swoich fotografiach. A jak poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie fotografii? HUAWEI Mate 10 lite to pierwszy smartfon z wyświetlaczem HUAWEI FullView. Ekran w smartfonie Mate 10 lite ma proporcje 18:9 i zajmuje aż 83% powierzchni przedniego panelu. To imponujący rozmiar, dzięki któremu nie umknie Ci żaden wyjątkowy moment, gdy będziesz chciał go sobie przybliżyć. #Ponadprzeciętna inteligencja

Podczas światowej premiery w Monachium mocny akcent został postawiony na rolę sztucznej inteligencji w wyjątkowo innowacyjnych urządzeniach mobilnych HUAWEI z serii Mate. Smartfonem HUAWEI Mate Pro zarządza zaawansowany procesor na świecie, czyli Kirin 970. Dzięki temu Mate Pro jest o 20% bardziej wydajny i o 50% bardziej energooszczędny podczas wykonywania zadań, które korzystają z modułu sztucznej inteligencji  smartfona. Najbardziej zdumiewające i niespodziewane jest to, że procesor Kirin 970 został zaprojektowany w taki sposób, aby uczyć się zachowań konkretnego użytkownika. Urządzenie analizuje sposób, w jaki użytkownik z niego korzysta. A to sprawia, że dzięki sztucznej inteligencji, smartfon może przewidzieć i zastosować niezwykle efektywny tryb optymalizując przy tym wydajność jego pracy. #Doskonała wizja 

HUAWEI Mate 10 lite to pierwszy smartfon w portfolio HUAWEI, który wyposażono w dwa podwójne aparaty - z przodu i z tyłu. Przedni aparat z 13 i z 2-megapikselowymi obiektywami  został stworzony po to, by móc zrealizować własną wizję artystyczną o wydobyciu portretowego piękna, dzięki technologii Selfie Toning Flash, która umożliwi Ci uzyskanie oświetlenia w jakości studyjnej. Idealne selfie jest na wyciągnięcie ręki. 

#Bardzo mocne argumenty 

Moc wiedzy inżynierów HUAWEI i zastosowanie jej w najnowszej serii urządzeń HUAWEI, przyczyniła się do tego, że Mate 10 Pro ma baterię z systemem inteligentnego zarządzania stanem naładowania. Co za tym stoi? Oczywiście mobilna sztuczna inteligencja. System zarządzania mocą inteligentnie rozdziela zasoby, pozwalając na uniknięcie marnotrawienia mocy i maksymalizując żywotność baterii.

Poza baterią o mocy 4000 mAh, Mate 10 Pro posiada także technologię SuperCharge, której nazwa mówi sama za siebie. Podłączenie smartfona do ładowarki na zaledwie 10 minut pozwala na naładowanie 20% pojemności baterii, a półgodzinne tankowanie Mate 10 Pro, to aż 58% stanu. 

#Złoty środek 

Zarówno HUAWEI Mate 10 Pro jak i HUAWEI Mate 10 lite to smartfony, które swoją wszechstronnością i wyjątkowym designem wyznaczają nowe trendy w technologii mobilnej. Połączenie ponadczasowego wyglądu dopasowanego do Twojego stylu życia i mobilnej sztucznej inteligencji to znak czasów, dzięki któremu nasza codzienność ze smartfonami HUAWEI serii Mate staje się niespodziewaną przygodą. 

Więcej o smartfonach HUAWEI z serii Mate znajdziesz tu:

http://consumer.huawei.com/pl/phones/mate10-pro/ 

http://consumer.huawei.com/pl/phones/mate-10-lite/

Zamów HUAWEI Mate 10 lite w przedsprzedaży: 

http://consumer.huawei.com/pl/phones/huawei-mate-10-lite-preorder/

  • Zapisany do testów
    profil nieaktywny

    Kupiłem na szybko 9mate pro ale jestem zadowolony

  • Adaś

    Właśnie o to chodzi. Rynek nie lubi stagnacji, a to właśnie ostatnio obserwowaliśmy u wszystkich innych producentów.