Cofnij

Związek doskonały oparty na innowacji.

Co się stanie, gdy połączymy sztuczną inteligencję urządzenia ze sztuczną inteligencją chmury? Z pewnością powstanie związek idealny, który ma przed sobą świetlaną przyszłość. Bez wahania można stwierdzić, że wraz z tym spektakularnym debiutem rozpoczyna się całkowicie nowa era w dziedzinie technologii. A zatem… co wiemy, a czego możemy się spodziewać po mobilnej sztucznej inteligencji?


Przybysz z przyszłości 
Spekulacji jest wiele, ale fakty przemawiają za tym, że procesor Kirin 970 jest unikatem na wielką skalę. Jego parametry zawstydzają konkurencję  zostawiając ją w tyle w wyścigu po najbardziej innowacyjne rozwiązania w technologii elektroniki użytkowej. Ten najnowszy  flagowy produkt Huawei zaprezentowany na targach IFA w Berlinie to pierwsza mobilna platforma komputerowa sztucznej inteligencji, którą wyposażono w dedykowaną jednostkę NPU (Neural Processing Unit). Na czym polega wyjątkowość tego wynalazku? Wystarczy porównać Kirin 970 do czterordzeniowego procesora Cortex-A73. Wynik jest taki, że ten drugi może powoli spalić się ze wstydu. Kirin 970 zapewnia 25-krotnie lepsze efekty przy 50-krotnie wyższej efektywności. A do czego Ci się przyda jego wydajność i nieokiełznana moc?


Wartość dodana
Mówiąc prościej – Kirin 970 może wykonywać te same zadania związane ze sztuczną inteligencją szybciej, w dodatku zużywając przy tym dużo mniejszą ilość energii. Co nie oznacza, że ugotuje za Ciebie trzydaniowy obiad w 5 minut. Chociaż…? Marzyć zawsze warto. Wyobraź sobie, że Twój kiepski nastrój zostaje poprawiony dzięki temu, że smartfon wybiera Twój ulubiony kawałek i sam ustawia go jako dzwonek. Albo wyręcza Cię w tworzeniu i wysyłaniu życzeń urodzinowych Twoim znajomym. To byłoby coś! Możesz wyobrażać sobie wiele, stawiając tym samym wyzwanie inżynierom Huawei zajmującym się mobilną sztuczną inteligencją. Najlepsze jest to, że już teraz dzięki najnowszemu procesorowi Kirin 970 możesz spodziewać się zupełnie niespodziewanego. 


Zobrazowana jakość 
Nie da się ukryć, że rewolucja smartfonowa, którą zaserwował Huawei tworząc Kirin 970, zmieni oblicze fotografowania urządzeniami mobilnymi. Pożegnaj się z narzekaniem na niedostateczne światło, szum i niechciane rozmycie wynikające ze zbyt wolnego łapania ostrości na zdjęciu. Zaprojektowany przez inżynierów Huawei zaawansowany podwójny procesor obrazu (Advanced Dual Image Signal Processor) w czasie rzeczywistym zniweluje szumy, wspomoże robienie zdjęć w ruchu, błyskawicznie ustawi ostrość i rozświetli obraz nawet w najciemniejszych warunkach. Zmarszczki też usunie. Ale jedynie na zdjęciu. Możesz zwiększyć swoją kreatywność bez obawy. Uzyskany efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. 


What’s up, Mate?
A teraz wisienka na torcie, na którą musisz jeszcze chwilę poczekać. Twoja cierpliwość zostanie zrekompensowana podaniem najnowocześniejszego technologicznego rozwiązania w pięknej oprawie. Odliczaj dni do 16 października 2017 roku. Będziesz mieć ciastko i zjesz ciastko.