Cofnij

Huawei Mate 10 Pro, Twoje przenośne studio fotograficzne

Co zrobić, by zmieścić całe studio fotograficzne w kieszeni? Nic prostszego. Wystarczy pójść śladem Roberta Lewandowskiego i swoje perfekcyjne zdjęcia tworzyć za pomocą nowego Huawei Mate 10 Pro. 

Idealne dopasowanie

Nie trzeba być geniuszem fotografii. Nie trzeba znać się na profesjonalnych ustawieniach światła, głębi, ostrości. Wystarczy mieć przy sobie Inteligentną Maszynę. Aparat w Huawei Mate 10 Pro sam rozpoznaje fotografowane obiekty i automatycznie dopasowuje do nich odpowiednie ustawienia, takie jak kontrast, kolor, jasność czy ekspozycja. Nie musisz więc o nic się martwić. Masz gwarancję, że zdjęcie obiadu zaakcentuje świeżość składników znajdujących się na talerzu, a fotka z psem ukaże jego beztroskie piękno w pełnej krasie. Podczas robienia zdjęć w trybie automatycznym w lewym dolnym rogu pojawi się ikona mówiąca o tym, jaki element został rozpoznany przez sztuczną inteligencję. Sprawdźcie, jak wykorzystał to nasz bloger technologiczny, Robert Lewandowski. 


Efekt Pro 

Nie wszyscy chcą, by maszyna przejęła kontrolę nad ich zdjęciami. W końcu każdy ma swój własny styl, w którym chce utrzymać swoje zdjęcia. Dla tych najbardziej wymagających fotografów, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce również znajdzie się coś wyjątkowego. Korzystając z mode pro mogą własnoręcznie dozować porcję światła przedostające się do fotografii. I nie tylko. Balans bieli, ostrość, ekspozycja, czas naświetlania, ISO czy pomiar światła. Kontrolując wszystkie te elementy możesz zadbać o to, by zdjęcie prezentowało się perfekcyjnie o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach oświetleniowych. Fotografowanie telefonem Huawei Mate 10 Pro może być niezwykle ciekawym, profesjonalnym doświadczeniem. A efekt dokładnie taki, jak sobie zaplanujesz. Możesz też oczywiście wybrać jeden z gotowych trybów:

 • Monochromatyczny
 • HDR
 • Panorama 3D
 • Malowanie światłem
 • Tryb poklatkowy
 • Zwolnione tempo
 • Znak wodny
 • Skanowanie dokumentu
 • Filtr 


Jak widać, jest w czym wybierać ;)

Podwójnie perfekcyjny aparat

A teraz, niech przemówią liczby. A właściwie parametry: 

 • Dwa obiektywy Leica
 • Soczewka monochromatyczna 20 Mpix 
 • Soczewka RGB 12 Mpix wspomagane optyczną stabilizacją obrazu. 
 • Przysłona f/1.6. 
 • Dwukrotny zoom

Fotografowanie obiektów w ruchu, zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych czy o małej głębi ostrości nie stanowią problemu dla Inteligentnej Maszyny. Huawei Mate 10 Pro to zabójcza broń zarówno w rękach profesjonalnego fotografa, jak i skromnego vlogera ;) 

Profesjonalny portret

By wykonać profesjonalną sesję fotograficzną nie potrzebujesz już profesjonalnego studia. Wystarczy, że masz ze sobą Inteligentną Maszynę uczącą się na podstawie zdjęć portretowych z Twojej pamięci podręcznej. Precyzyjne rozpoznawanie twarzy w trybie portretowym pozwala doskonale uchwycić najdrobniejszy szczegół. Aparat przesuwa punkt ostrości na obiekt fotografii, dzięki czemu możesz wykonać perfekcyjne zdjęcie. Jedyne, czego teraz potrzebujesz, to szybkiej lekcji idealnego selfie udzielonej przez mistrza ;)Telefon dopracowany w najdrobniejszych szczegółach

Zabawa nie kończy się na wykonaniu zdjęcia. Tak jak w profesjonalnym studiu, tak i w Twoim Huawei Mate 10 Pro gotową fotografię możesz podrasować dodając do niej szczegółowe efekty. Możesz nałożyć całkiem nowy filtr, dopasować kontrast czy dorzucić zupełnie nowy efekt. Wizja artystyczna Twojego zdjęcia nie zostanie tylko wizją. Rozbudowane efekty pozwolą Ci ubarwić fotografię i przelać na ekran smartfona to, co masz w głowie. Z Huawei Mate 10 Pro zaspokoisz swoje artystyczne zapędy w 100%.