Cofnij

Maszyna napędzana inteligencją, czyli HUAWEI Mate 10 Pro.

#Ponadczasowy styl

Co możemy powiedzieć o HUAWEI Mate 10 Pro, gdy patrzymy na niego po raz pierwszy? Na pewno to, że ten smartfon to kwintesencja elegancji, minimalizmu i ponadczasowego stylu. Obudowa jest pokryta szkłem, które odbija światło nadając dzięki temu efektownego blasku. Poza wrażeniami wizualnymi HUAWEI Mate 10 Pro jest też bardzo wygodny. Zaokrąglone krawędzie wyświetlacza i gładkiej obudowy sprawiają, że telefon idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Jeżeli poszukujesz smartfona, który w nowoczesny sposób będzie odzwierciedlał Twój styl, to Mate 10 Pro jest stworzony dla Ciebie. 

#Widok na więcej

Gdy wpatrzymy się dokładniej, dostrzeżemy detale. I to bardzo wyraźnie, nawet te najmniejsze. Wyświetlacz w najnowszym HUAWEI Mate 10 Pro to prawdziwe okno na świat mobilny. Prawie 6-calowy ekran o proporcjach 18:9 jest niemal całkowicie pozbawiony ramek. Łatwo możemy więc zapomnieć, że mamy w ręku telefon i dać się całkowicie wciągnąć w oglądany film, czy zdjęcia. Technologia 10 HDR, którą HUAWEI zastosował w najnowszym wyświetlaczu FullView zapewnia niezwykle intensywne i jasne kolory. Można się wpatrywać godzinami.

 

#Inteligentne serce 

Najważniejszy organ to procesor Kirin 970. Stworzona specjalnie dla Mate 10 Pro jednostka NPU (Neural Processing Unit) odpowiada za wykonywanie wszystkich działań związanych z mobilną sztuczną inteligencją. Oznacza to, że smartfon będzie się uczył Twoich nawyków i sprawi, że korzystanie z niego będzie wygodne, jak nigdy dotąd. Sam wprowadzi udogodnienia dobrane specjalnie dla Ciebie. Pomoże Ci we wszystkim, od kontroli nad eksploatowaniem baterii, po asystę przy robieniu zdjęć.


#2x2

Równa się 4! Dokładnie tyle obiektywów ma w sobie HUAWEI Mate 10 Pro: 2 z przodu i 2 z tyłu. Przy współpracy z firmą Leica powstało kolejno cudo, którym będziesz mógł uchwycić każdy szczegół, lub zabawić się w prawdziwego artystę. A może nie skończy się tylko na zabawie? W końcu w Twoich rękach znajdzie się aparat o wyjątkowo mocnych parametrach: 12 Mpix i 20 Mpix oraz przysłona f/1.6 robią wrażenie. Nawet w warunkach słabego oświetlenia Mate 10 Pro poradzi sobie więc doskonale. A sztuczna inteligencja rozpozna fotografowany obiekt i dostosuje odpowiedni tryb, by zdjęcie było jeszcze bardziej efektowne.


#Oreo i EMUI

Olbrzymia moc kryje się nie tylko w aparacie. Na każdym kroku podczas użytkowania nowego Mate 10 Pro zobaczymy, jaka siła znajduje się "pod maską" smartfona. Procesor Kirin 970, system operacyjny Android 8.0 Oreo i nakładka EMUI 8.0. Do tego 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci. W skrócie, nowoczesna maszyna o ogromnej mocy. Dzięki takim parametrom smartfon jest niesamowicie wydajny. Wszelkie wykonywane na nim działania są płynne, nic nie zakłóci Ci korzystania z uroków najnowszych gier i aplikacji. 


#Szybki i wytrzymały 

Nic nie zakłóci też surfowania po sieci. Mate 10 Pro jest najszybszym smartfonem na świecie pod względem obsługi szybkiej transmisji w sieciach komórkowych. Najnowsza technologia pozwala na pobieranie danych z zawrotną prędkością 1.2 Gbps. Nie musisz się niczym przejmować. Przeglądaj ulubione strony, oglądaj nowe seriale i filmiki. I nie martw się o nic, nawet o zużywającą się baterię. W Mate 10 Pro drzemie niespożyta moc. Wszystko za sprawą technologii SuperCharge i baterii, która także korzysta z mobilnej sztucznej inteligencji. W jaki sposób? Procesor Kirin 970 potrafi zarządzać poziomem naładowania baterii w zależności od naszego sposobu korzystania ze smartfona. A do 58% baterii Mate 10 Pro naładuje się w. 30 minut. Niedużo, prawda?


HUAWEI Mate 10 Pro to połączenie najnowocześniejszej techniki z wygodną funkcjonalnością i wyjątkową elegancją. Smartfon, który spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wytrawnego konesera nowych technologii.

http://consumer.huawei.com/pl/phones/mate10-pro/