Cofnij

Huawei Mate 10 Pro, czyli mobilna sztuczna inteligencja

Nowy model HUAWEI Mate 10 Pro to nie tylko zwykły smartfon. To inteligentna maszyna o 128 GB pamięci, dużym wyświetlaczu bez ramek, nowoczesnym aparacie i 6 GB pamięci RAM. Sprawdź pozostałe parametry!
 
6-calowe okno na świat
 
Gdy wpatrzymy się dokładniej, dostrzeżemy detale. I to bardzo wyraźnie, nawet te najmniejsze. Wyświetlacz w najnowszym telefonie HUAWEI Mate 10 Pro to prawdziwe okno na świat mobilny. Zawdzięcza to przede wszystkim trzem cechom:
 
 • Prawie 6-calowy ekran o proporcjach 18:9 
 • Wyświetlacz full view niemal całkowicie pozbawiony ramek
 • Technologia HDR
 
HUAWEI Mate 10 Pro  łatwo możemy zapomnieć, że mamy w ręku telefon i dać się całkowicie wciągnąć w oglądany film, czy zdjęcia. Technologia 10 HDR, którą HUAWEI zastosował w najnowszym wyświetlaczu FullView zapewnia niezwykle intensywne i jasne kolory. Można się wpatrywać godzinami.

 

Telefon, który uczy się Twoich nawyków
 
Najważniejszy organ to procesor Kirin 970. Stworzona specjalnie dla smartfona HUAWEI Mate 10 Pro  jednostka NPU (Neural Processing Unit) odpowiada za wykonywanie wszystkich działań związanych z mobilną sztuczną inteligencją. Oznacza to, że smartfon będzie się uczył Twoich nawyków i sprawi, że korzystanie z niego będzie wygodne, jak nigdy dotąd. Sam wprowadzi udogodnienia dobrane specjalnie dla Ciebie. Pomoże Ci we wszystkim, od kontroli nad eksploatowaniem baterii, po asystę przy robieniu zdjęć.
 


 
Aparat 2x2
 
Czyli 4! Dokładnie tyle obiektywów ma w sobie HUAWEI Mate 10 Pro: 2 z przodu i 2 z tyłu. Przy współpracy z firmą Leica powstało kolejno cudo, którym będziesz mógł uchwycić każdy szczegół, lub zabawić się w prawdziwego artystę. A może nie skończy się tylko na zabawie? W końcu w Twoich rękach znajdzie się aparat o wyjątkowo mocnych parametrach:
 
 Tył: 
 • 2 obiektywy (12 Mpix i 20 Mpix )
 • Przysłona f/1.6. 
 • Zoom cyfrowy
 • Lampa błyskowa 2x LED
Przód:
 • Obiektyw 8 Mpix
 • Rozdzielczość 2448x3264 px
 • Zoom cyfrowy
Rozdzielczość video 1920x108

Nawet w warunkach słabego oświetlenia HUAWEI Mate 10 Pro poradzi sobie więc doskonale. A sztuczna inteligencja rozpozna fotografowany obiekt i dostosuje odpowiedni tryb, by zdjęcie było jeszcze bardziej efektowne.


Oreo i EMUI

Olbrzymia moc kryje się nie tylko w aparacie. Na każdym kroku podczas użytkowania nowegoHUAWEI Mate 10 Pro  zobaczymy, jaka siła znajduje się "pod maską" smartfona.

 • Procesor Kirin 970
 • System operacyjny Android 8.0 Oreo
 • Nakładka EMUI 8.0
 • 6 GB RAM-u
 • 128 GB pamięci

W skrócie, nowoczesna maszyna o ogromnej mocy. Dzięki takim parametrom smartfon jest niesamowicie wydajny. Wszelkie wykonywane na nim działania są płynne, nic nie zakłóci Ci korzystania z uroków najnowszych gier i aplikacji.

1.2 Gbps prędkości
 
Nic nie zakłóci też surfowania po sieci. Nowy telefon HUAWEI jest najszybszym smartfonem na świecie pod względem obsługi szybkiej transmisji w sieciach komórkowych. Najnowsza technologia pozwala na pobieranie danych z zawrotną prędkością 1.2 Gbps. Nie musisz się niczym przejmować. Przeglądaj ulubione strony, oglądaj nowe seriale i filmiki. I nie martw się o nic, nawet o zużywającą się baterię. W Mate 10 Pro drzemie niespożyta moc. Wszystko za sprawą technologii SuperCharge i baterii, która także korzysta z mobilnej sztucznej inteligencji. W jaki sposób? Procesor Kirin 970 potrafi zarządzać poziomem naładowania baterii w zależności od naszego sposobu korzystania ze smartfona. A do 58% baterii HUAWEI Mate 10 Pro  naładuje się w 30 minut. Niedużo, prawda?HUAWEI Mate 10 Pro to połączenie najnowocześniejszej techniki z wygodną funkcjonalnością i wyjątkową elegancją. Smartfon, który spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wytrawnego konesera nowych technologii.