Cofnij

Akcesoria Huawei - czyli jak wyposażyć się w super moce

Przed nami ostatnie dni wakacji. Kończy się czas urlopów, czas wolności od szkoły, czas w którym mogliśmy odpocząć od codziennej rutyny. Jak przygotować się na jesień i nie poddać się depresyjnej, deszczowej atmosferze? Warto wyposażyć się w akcesoria Huawei! Sprawdźcie sami, jak te małe urządzenia są w stanie ułatwić i umilić Wam życie.
Rozładowana bateria, to już nie problem

Tak jak każdy z nas w wakacje ładuje swoje baterie, aby wrócić z nowymi siłami do pracy, tak też nasze smartfony potrzebują ładowania. Pusta bateria zwykle potrafi nas zaskoczyć w najbardziej nieodpowiednich momentach.  Jeśli dojeżdżamy do pracy samochodem, to świetnym rozwiązaniem jest zaopatrzyć się w ładowarkę Huawei Car Charger. Wystarczy tylko półgodzinna jazda samochodem, aby Twój smartfon w pełni się naładował! Car Charger ma dwa porty USB, przez co ładowanie dwóch telefonów jednocześnie nie stanowi problemu. Dodatkowo wyposażona jest w kabel USB - USB - C, dzięki któremu można naładować najnowsze smartfony. Używając ładowarki samochodowej nie musisz martwić się, że urządzenie przegrzeje się. Nad produktem czuwa nowoczesna technologia zabezpieczająca "SuperCharge", która jest rozwiązaniem Huawei. Jej celem jest  ograniczenie nagrzewanie się urządzenia w trakcie szybkiego ładowania, dlatego system wykorzystuje proces ładowania telefonu prądem z niskim napięciem. Car Charger to proste, stylowe i szybkie urządzenie, które ucieszy każdego kierowcę! Dla tych zaś, którzy wybiorą inny środek transportu, świetnym rozwiązaniem będzie PowerBank AP006L. To jedno małe urządzenie jest w stanie naładować baterię w każdym miejscu i o każdej porze. Ponadto z powodu swoich małych rozmiarów nie zajmuje dużo miejsca w torebce czy plecaku, dlatego możemy zabrać go ze sobą wszędzie.Zestaw sportowca!Po całodziennym siedzeniu w szkole lub w pracy, warto znaleźć czas na odrobinę ruchu. Wcale nie musimy wtedy iść na siłownię i korzystać z usług trenera personalnego. Naszym osobistym asystentem może stać się Huawei Watch 2. Jeśli chcemy iść pobiegać, albo pojeździć na rowerze, to wystarczy zabrać ze sobą stylowy zegarek Watch 2. Dzięki niemu można odbierać połączenia czy słuchać słuchać muzyki, a jednocześnie zegarek kontroluje efektywność Twoich ćwiczeń. Dodatkowym plusem jest możliwość korzystania z lokalizacji GPS, która wskaże przebytą trasę. Kolejnym świetnie sprawdzającym się gadżetem podczas wykonywania ćwiczeń są  bezprzewodowe słuchawki Huawei Sport AM61. W nich można pójść pobiegać i nie denerwować się wcześniejszym godzinnym odplątywaniem kabli. Wysoka jakość dźwięku pozwoli słuchać ulubione utwory z jeszcze wiekszą przyjemnością. Najlepszym uzupełnieniem sportowych gadżetów będzie Huawei Smart Scale. Waga, dzięki której na bieżąco można śledzić efekty wykonywanych ćwiczeń. Możliwość pomiaru masy ciała i tkanki tłuszczowej pozwali Ci systematycznie kontrolować Twoją kondycję fizyczną. Zatem Ty musisz tylko zapomnieć o pracy i odprężyć się w trakcie ćwiczeń, a akcesoria Huawei umilą Ci te chwile.
Opaska, która dba o nasze zdrowie

Ciągła praca i szybki tryb życia powodują, że zaniedbujemy nasze zdrowie. Opaska Huawei Color Band pomaga dbać o nasz stan fizyczny przez cały dzień. Nawet w nocy monitoruje jakość naszego snu, a wbudowana funkcja alarmu budzi nas delikatnymi wibracjami. Opaska ta sprawdzi się wśród pracowników biurowych, ponieważ przy zbyt długim trybie siedzącym, wysyła komunikat o konieczności rozprostowania nóg. Podczas wykonywania zaś pracy fizycznej, dzięki ciągłemu pomiarowi pulsu jest w stanie ostrzec Cię przed przeforsowaniem.


Zdjęcia i filmiki - czyli jak w prosty sposób zachować wspomnienia

Nie samą pracą i nauką człowiek żyje. Często najlepszym odprężeniem i zrelaksowaniem się jest spędzenie czasu ze swoimi przyjaciółmi. Zwykle razem przeżywacie najlepsze momenty w swoim życiu, które warto uwiecznić. Dlatego Huawei stworzył Kamerę EnVizion 360. Daje ona możliwość nagrania filmiku z Waszego przyjacielskiego wypadu w trybie 360 stopni i jednoczesnemu uczestniczeniu w nim. Ta sama kamerka jest w stanie stworzyć zabawny GIF z Waszym udziałem. Dodatkowo, filmiki, animacje i zdjęcia szybko i sprawnie zapisują się na smartfonie. Dzięki temu od razu można opublikować je m.in. na Facebooku. 
Tablet dla dzieci i dorosłych

Jak zaciekawić malucha i zachęcić do nauki? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest - Huawei MediaPad M5 lite. Czy warto? Tablet jest w pełni przystosowany dla najmłodszych użytkowników. Oferuje on tryb ochrony oczu, dostosowując jasność ekranu do otoczenia. Dodatkowo syganlizuje dzieciom odsunięcie się od urządzenia, jeśli trzymają tablet za blisko oczu lub w pozycji szkodliwej dla kręgosłupa. Tablet Huawei MediaPad M5 lite jest świetnym pomocnikiem w pracy domowej, a za pomocą dostępnych aplikacji, dzieci są w stanie rozwijać swoje zainteresowania. MediaPad M5 Lite równie dobrze sprawdzi się w rękach rodziców. Tablet jest idealnym rozwiązaniem dla umilenia sobie nadchodzących długich, jesienny wieczorów. Nic tylko przygotować koc, herbatę i zobaczyć swój ulubiony serial na tablecie.
Zainteresowani którymś z urządzeń? Zajrzyjcie na stronę https://consumer.huawei.com/pl/accessories, gdzie znajdziecie jeszcze więcej informacji o naszych akcesoriach.