Cofnij

Jak zgarnąć punkty? Zasady promocji Mate20 i Mate20 Pro

Nowe smartfony Mate20 i Mate20 Pro trafiają w gust najbardziej wymagających użytkowników. Ale dlaczego warto kupić je właśnie teraz? Jednym z powodów jest atrakcyjna promocja, która rozpoczęła się 10 listopada i potrwa do 31 grudnia 2018 roku.

Decydując się na zakup któregoś z wymienionych modeli jeszcze w tym roku, oprócz super nowoczesnego telefonu z pierwszym na świecie 7-nanometrowym mobilnym procesorem Kirin 980, wyposażonym w podwójny chipset, który odpowiada za sztuczną inteligencję oraz z doskonałym, potrójnym aparatem Leica, zyskasz dodatkowo okazały bonus! Czekają na Ciebie punkty Huawei – czyli ekstra premia wypłacana w wirtualnej walucie. 

Jak zdobyć punkty?

To bardzo proste! Wystarczy, że kupisz jeden z dwóch rewelacyjnych modeli: Huawei Mate20 lub Huawei Mate20 Pro, a następnie:
  • założysz konto Huawei ID (jeśli wcześniej go nie miałeś (-aś),
  • lub zalogujesz się na konto Huawei ID (jeśli takowe już posiadasz).

W pierwszym przypadku zgarniesz 50 punktów Huawei (o wartości 50 zł), w drugim aż 80 (o wartości 80 zł).


Po co mi konto Huawei ID?

Zastanawiasz się, co przez to zyskasz? Korzyści jest wiele! Jeśli jesteś już użytkownikiem (użytkowniczką) konta Huawei ID to dobrze wiesz, jak bardzo ułatwia ono życie. Ta funkcjonalność w prosty sposób łączy bowiem wszystkie urządzenia Huawei, zapewnia też szybki dostęp do znajdujących się w różnych miejscach dokumentów oraz sprawia, że nie stracisz ważnych kontaktów.

Co więcej: przez Huawei ID prowadzi droga do zdobycia wielu ciekawych i przydatnych aplikacji – część z nich jest darmowa, za niektóre trzeba zapłacić. Mając własne konto, możesz korzystać m.in. z:
  • Huawei AppGallery – miejsca z najlepszymi aplikacjami dla fanów fotografii oraz osób szukających dobrej rozrywki;
  • Huawei Themes – czyli prawdziwego centrum personalizacji, gdzie znajdziesz dziesiątki tysięcy motywów, dzięki którym Twój smartfon zyska niepowtarzalny charakter;
  • Huawei Video – bogatego zbioru seriali telewizyjnych, filmów fabularnych i produkcji dokumentalnych;
  • Mobile Cloud – usługi, która pozwala na synchronizowanie i wygodne przesyłanie do chmury lub między urządzeniami Huawei: zdjęć, filmów czy innych dokumentów.

Jeśli założenie konta dopiero przed Tobą, jesteśmy pewni, że bardzo szybko przekonasz się o jego zaletach.


Co mogę zrobić z punktami Huawei?

Wirtualną walutę warto wymienić na coś, co sprawi Ci dużo prawdziwej radości. Za punkty Huawei nabędziesz ciekawe aplikacje w płatnej wersji, ozdobisz swój telefon niepowtarzalną tapetą lub zyskasz dostęp do filmowych hitów i ulubionych seriali. Możliwości jest wiele. Tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz.

Dowiedz się więcej!