Cofnij

Premiera Huawei P10

Warszawski Fort Sokolnickiego późnym popołudniem 20 marca miał okazję stać się polskim centrum technologicznych nowości, a wszystko za sprawą premiery naszego najnowszego smartfona, czyli Huawei P10. Wydarzenie przyciągnęło wielu znakomitych gości, dziennikarzy i fotografów. Nie mogło również zabraknąć ambasadora naszej marki, Roberta Lewandowskiego!


Oprócz Roberta na sali można było spotkać wiele znanych twarzy, m.in. aktorów Piotra Stramowskiego i Annę Wendzikowską, blogerkę Elizę Wydrych-Strzelecką (Fashionelka), redaktorkę magazynu „Elle” Karolinę Gruszecką czy modelkę Marcelinę Zawadzką. Z każdym można było porozmawiać, nie tylko o nowych technologiach, oraz zapozować do wspólnego zdjęcia.

Wśród gości znaleźli się także zwycięzcy konkursu, który odbył się na naszym oficjalnym fanpage’u. Na samym zaproszeniu nie poprzestaliśmy – dwójka z nich wygrała najnowsze smartfony i mogła się nimi cieszyć już w trakcie premiery.


Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wiele atrakcji, z których mógł skorzystać każdy uczestnik wydarzenia. Największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zrobienia efektownego zdjęcia 180 stopni oraz konkurs, w którym nagrodą główną był właśnie Huawei P10. Aby go wygrać wystarczyło dodać ujęcie nowego smartfona na swoim zdjęciu profilowym w serwisie Facebook. Nie brakowało też chętnych do udziału w specjalnej sesji zdjęciowej uznanego fotografa Jacka Poremby, który opowiadał o tajnikach fotografii mobilnej i w pełni prezentował ogromne możliwości nowej wersji podwójnego obiektywu Leica obecnego w P10. Razem z premierą smartfona zapowiedzieliśmy również start kampanii „Perfekcyjny Portret” – jej bohaterem jest m.in. nasz ambasador, Robert Lewandowski, a całość dedykowana będzie promocji wyjątkowego trybu portretowego w Huawei P10, gwarantującego zdjęcia najwyższej jakości.

Po oficjalnej części głównej czas gości umilił koncert zespołu Wojtka Mazolewskiego.Główny bohater wydarzenia – zaprezentowany w Forcie Sokolnickiego Huawei P10 – wzbudził zachwyt wśród zgromadzonych gości. Chwalono głównie smukły i stylowy design, niesamowitą wydajność i ogromne możliwości fotograficzne obiektywów Leica. Huawei P10 łączy w sobie kultowy design oraz nowoczesną technologię, zachwyca piaskowym wykończeniem i wyjątkową specyfikacją. Jest rozwinięciem wszystkich pomysłów wykorzystanych przy tworzeniu naszych poprzednich smartfonów – ma większą baterię i najszybszy dostępny obecnie procesor mobilny, a za zdjęcia odpowiada usprawniony podwójny aparat drugiej generacji firmy Leica z zaawansowaną funkcją fotografii portretowych.

Po raz pierwszy w świecie smartfonów również przedni aparat został opracowany wspólnie z Leicą, aby selfie wyglądały lepiej niż kiedykolwiek. Podczas wydarzenia zaprezentowano również inne nowości w portfolio Huawei – większego brata P10, czyli smartfon P10 plus oraz nową wersję inteligentnego zegarka przeznaczonego dla aktywnych, czyli Huawei Watch 2. Więcej na temat naszych nowych produktów przeczytacie w odrębnym artykule: P10 - technologia i sztuka. 


  • Zapisany do testów
    Adam Buczkowski

    Super impreza! Dużo ciekawych osób, recenzenci również :) Szkoda, że sie nie załapałem na P10tke :D ale mimo to nie żałuje! Z chęcią wybiorę się na inne premiery w miarę możliwości! :D