Cofnij

Premiera Huawei Mate 9

Światowej premierze nowych produktów z rodziny Huawei 3 listopada w Monachium towarzyszyły ogromne emocje. Nie bez powodu - sprostanie rosnącym oczekiwaniom fanów nowoczesnej technologii z całego świata stanowi nie lada wyzwanie! Jak wyjść im naprzeciw i udoskonalić każdy z elementów interakcji użytkownika ze smartfonem? Od piątku znamy odpowiedź na to pytanie ;) Jest nią Huawei Mate 9!Huawei Mate 9 to naturalna kontynuacja rozwoju marki, która mierzy wysoko i stawia na innowacyjne rozwiązania, wspierające i ułatwiające codzienne działania w różnych dziedzinach życia. To połączenie mobilności, wysokiej wydajności, pracy i rozrywki. Ten smartfon z profesjonalnym zapleczem i zaskakującym wnętrzem sprawi, że spojrzenie na świat technologii zmieni się raz na zawsze.
 
Mate 9 to nie tylko kontynuacja współpracy z pionierską firmą Leica w zakresie rozwoju profesjonalnej fotografii mobilnej, to także nowe spojrzenie na design, łączący w sobie precyzję technologiczną Huawei i wyszukaną estetykę… Porsche, najnowszego partnera marki.


Huawei nieustannie ulepsza także portfolio swoich produktów wearables, wprowadzając do niego takie nowości, jak zaprezentowany w Monachium HuaweiFit. To niezwykle wytrzymały tracker aktywności wyposażony w okrągły wyświetlacz monochromatyczny, pulsometr i akumulator, zapewniający do 6 dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Urządzenie automatycznie rozpoznaje rozpoczęcie aktywności fizycznej przez użytkownika, oferuje także zróżnicowane plany treningowe, w zależności od dyscypliny.


Czas przyjrzeć się dokładniej nowym gwiazdom technologicznej sceny :) O szczegółach opowie Wam nasz specjalny wysłannik Krzysztof Tomczyk, ekspert Huawei :)
  • Zapisany do testów
    jacek6622

    Mate 9,może byc super telefon zobaczymy.Powodzenia Mate 9.

Strzał w dziesiątkę

Jeśli jesteś: wyrafinowanym gadżeciarzem, fanem dużych wyświetlaczy i nieograniczonego pola widzenia, wymagającym użytkownikiem, dla którego istotą jest płynności ruchów...

Przeczytaj