Cofnij

Technologia w nowym stylu – premiera Huawei MateBook

Podczas tegorocznej edycji Mobile World Congress w Barcelonie nie mogło zabraknąć niespodzianek od Huawei. Ogłoszenie nowego produktu to ogromne emocje, ale też wielkie wyzwanie. Jak sprostać oczekiwaniom fanów nowoczesnej technologii z całego świata, którzy chcą doświadczyć czegoś wyjątkowego? Znamy odpowiedź na to pytanie ;) Jest nią Huawei MateBook!


Chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom użytkowników sprzętu elektronicznego i dostosować produkt do wymagań, jakie stawia przed nimi świat biznesu, postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe urządzenie, które połączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy nowoczesnego i dynamicznego środowiska.


Huawei MateBook to naturalna kontynuacja rozwoju marki, która mierzy wysoko i stawia na innowacyjne rozwiązania, wspierające i ułatwiające codzienne działania w różnych dziedzinach życia. To połączenie mobilności, wysokiej wydajności, pracy i rozrywki. Najmłodsze dziecko w rodzinie Huawei to uniwersalne urządzenie z profesjonalnym zapleczem i zaskakującym wnętrzem, które sprawi, że spojrzenie na świat technologii zmieni się raz na zawsze.
Huawei MateBook to także kontynuacja współpracy z największymi i najlepszymi partnerami na rynku technologii i innowacji. Właśnie dlatego urządzenie zostało wyposażone w procesor szóstej –najnowszej – generacji Intel ® Core ™ m-series, dopełniając połączenie mobilności z produktywnością. To rozwiązanie pozwoli sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, jakie MateBook może napotkać w świecie biznesu.
Kolejnym krokiem w kierunku zacieśnienia więzów z najlepszymi jest wyposażenie Huawei MateBook w system operacyjny Windows 10, najnowszą przeglądarkę Windows Edge oraz ułatwiającą życie osobistą asystentkę o wdzięcznym imieniu Cortana.Huawei MateBook to wyjątkowe urządzenie wyróżniające się innowacyjnym designem. Ultracienki, ultralekki, łączący mobilność smartfona i produktywność laptopa – MateBook udowadnia, że piękno tkwi w prostocie. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, który nadaje eleganckiego i delikatnego wyglądu, a jednocześnie stanowi solidną ochronę przed intensywnym życiem prowadzonym w biegu, Huawei MateBook zaskakuje i po raz kolejny wynosi technologię na nowy poziom.Podczas prac nad tym urządzeniem projektanci postanowili połączyć nie tylko mobilność i wydajność, ale też styl i użyteczność. Klawiatura Huawei MateBook została wykonana ze skóry ekologicznej, która pozwoliła uwydatnić nowoczesny design i zachować niezbędne funkcje swojego tradycyjnego odpowiednika. Wbudowany touchpad oparty na technologii multi-touch pozwala na płynne i precyzyjne sterowanie urządzeniem i minimalizuje ryzyko zboczenia z obranej palcem drogi ;).Huawei MateBook może się pochwalić rozdzielczością 2160 x 1440, 12-calowym ekranem IPS multi-touch, oprawionym w ultracienką ramkę, oraz niesamowitą gamą kolorów, która tworzy dla oka spektakularne widowisko, oddające barwy znane z otoczenia bez utraty jakości.


Stworzony dla biznesu, inspirowany mobilnym stylem życia, Huawei MateBook musiał sprostać jednemu z największych wyzwań obecnych czasów dla urządzeń elektronicznych, czyli wydajności. Czas pracy był jednym z najważniejszych punktów, nad którymi inżynierowie Huawei pracowali intensywnie podczas procesu tworzenia tego innowacyjnego produktu. W rezultacie MateBook może spędzić aż 9 intensywnych godzin podczas pracy offline lub online oraz aż 29 godzin, podczas których można delektować się dźwiękami płynącej z jego wnętrza muzyki. Urządzenie wykorzystuje także najnowsze rozwiązania umożliwiające oszczędzanie baterii, co pozwala na dodatkowe przedłużenie niezwykłego doświadczenia, jakim jest praca z Huawei MateBook.

 


MateBook to także nowe spojrzenie na korzystanie z urządzeń elektronicznych pod kątem przelewania słów na… ekran ;) Designerski rysik – nieodłączny kompan naszego debiutanta – pozwala na przełożenie doświadczenia pisania odręcznego na wyświetlacz bez żadnych opóźnień i potrafi odczytać aż 2048 poziomów siły nacisku. Rysik zapewni też wsparcie w bardziej złożonych, biznesowych funkcjach, z których użytkownicy będą chcieli korzystać online – pomoże w zadaniach graficznych i matematycznych, a w razie potrzeby zamieni się w laserowy wskaźnik, ułatwiający prowadzenie prezentacji.


Z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa Huawei MateBook korzysta z najnowszych rozwiązań chroniących dostęp do danych użytkownika. Jako pierwsze tego typu urządzenie został wyposażony w technologię odblokowywania już za jednym dotknięciem palca. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najszybszego czytnika linii papilarnych dostępnego na rynku.


 

Huawei MateBook to niekwestionowana gwiazda Mobile World Congress 2016 – z Barcelony wracamy z aż piętnastoma nagrodami! Media branżowe natychmiast zakochały się w naszej wyjątkowej, innowacyjnej propozycji, która połączyła w sobie wszystkie najważniejsze cechy dobrego sprzętu elektronicznego. Nasze starania o dostarczenie idealnego partnera w biznesie zostały docenione ;) Stwierdzono, że największymi zaletami produktu są: nowoczesny i elegancki design, wysoką wydajność, zachwycający ekran oraz… nasza kropka nad i – rysik!


Serwisy Alphr.com, Expert Reviews, Know Your Mobile, Mobilegeeks , TechSpot, Tom’s Guidei Ubergizmo jednogłośnie uznały Huawei MateBook za najlepszy produkt MWC 2016.  Computer Bild przyznał produktowi wyróżnienie w kategorii „Tablet”, natomiast portal branżowy Trusted Reviews nagrodził urządzenie statuetką „Best in Show”. Jesteśmy niezwykle dumni i dziękujemy za okazane nam zaufanie i gorące przyjęcie tej premiery podczas MWC 2016!


Na naszych oczach rozpoczął się właśnie kolejny rozdział w historii technologii i innowacji – rozdział pisany co prawda odręcznie, ale już nie za pomocą tradycyjnego długopisu ;) Zapraszamy do współtworzenia go razem z nami i Huawei MateBook!

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj

Strzał w dziesiątkę

Jeśli jesteś: wyrafinowanym gadżeciarzem, fanem dużych wyświetlaczy i nieograniczonego pola widzenia, wymagającym użytkownikiem, dla którego istotą jest płynności ruchów...

Przeczytaj