Cofnij

Dla każdego coś dobrego - premiera smartfonów serii Y 2018

Ze smartfonem nie rozstajemy się przez większą część dnia. Nikogo w obecnych czasach nie bulwersuje nierozerwalna obecność telefonu w ręce, ponieważ za jego pośrednictwem rejestrujemy najważniejsze momenty w naszym życiu, prowadzimy własny biznes, relaksujemy się i oczywiście komunikujemy ze światem na wiele sposobów. Dla wielu z nas smartfon jest dodatkiem podkreślającym styl bycia, a dla innych to priorytet  w codziennym zarządzaniu firmą. Czy istnieje w takim razie smartfon, który równoważy potrzeby, którymi rządzi się nasza codzienność?
 
 
Smartfon, który łączy pokolenia

Huawei niejednokrotnie udowodnił, że technologiczne rozwiązania, które wdraża w swoje sprzęty, są odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Dlatego z myślą o tych, którzy szukają smartfona za rozsądną cenę, ale z cennym wnętrzem i modnym wyglądem, Huawei wprowadził na rynek nową serię Y 2018. 
Dla kogo seria Y 2018 będzie strzałem w 10? Przede wszystkim dla tych, którzy chcą kupić dobry telefon za rozsądną cenę. To pierwszy argument, który potwierdza uniwersalność smartfonów Huawei Y 2018. Co jeszcze przemawia za tym, że ten telefon jest łącznikiem międzypokoleniowym i nadaje się dla każdego? Łatwa i przyjazna obsługa. Doceni to każdy, kto nie należy do generacji, która świat mobile ma w jednym palcu. Huawei tworząc tę serię myślał także o najmłodszych użytkownikach, którzy wkraczają dopiero w wiek, gdy posiadanie smartfona staje się elementem lifestylu. Design, wnętrze i cena serii Y 2018 to tercet idealny stworzony przez Huawei.
 

 
 Smartfon, na którym można polegać 
Osobie, która nie jest typowym geekiem śledzącym każde wydarzenie ze świata mobile, a chce mieć po prostu "dobry" smartfon, i zależy na tym, żeby był on poręczny, z mocną baterią i solidnie wykonany . Takie właśnie są smartfony z serii Y. Każdy z modeli Huawei Y 2018 został wyposażony w baterię o mocy 3000mAh, która sprawia, że telefon może czuwać przez wiele dni! A jeżeli jest eksploatowany przez melomana lub fana seriali, to taka pojemność baterii starcza na aż 58 godzin ciągłego słuchania muzyki lub na ponad pół doby oglądania materiałów video. 
 
 

 Przyjemne z pożytecznym w serii Huawei Y 2018
Czy smartfon w ręku dziecka jest zaskakującym widokiem? Zdecydowanie nie.  Czasy, gdy był on ekstrawaganckim dodatkiem już zdecydowanie minęły. Teraz rodzice chcą być w stałym, bezpośrednim kontakcie ze swoim dzieckiem i dlatego niejednokrotnie stają przed wyborem dobrego smartfona, który będzie przyjazny i atrakcyjny dla młodego człowieka. Dla rodziców priorytetem jest, by smartfon nie rozładowywał się w mgnieniu oka i nie wymagał ładowania kilka razy dziennie - to jeden punkt widzenia. Z drugiej strony, czyli z perspektywy dziecka lub nastolatka, telefon nie może być jedynie aparatem do dzwonienia. I tutaj Huawei z serią Y trafia  w punkt. Łącząc solidne parametry z nowoczesnymi możliwościami smartfonów, mamy przed sobą sprzęt, który zadowoli jedną i drugą stronę. 
 

 
 UniwersalnY smartfon od Huawei 
Każdy ze smartfonów najnowszej serii Y, czyli edycji 2018, działa na systemie operacyjnym Android 8.0 z nakładką EMUI. Ta wersja oprogramowania umożliwia błyskawiczne i płynne przełączanie się między aplikacjami. Oprócz poręcznej i nowoczesnej obudowy, każdy ze smartfonów z tej serii  wyposażony jest w wyświetlacz FullView, dzięki któremu obraz jest głęboki i niesamowicie wyraźny. Dokładając technologię Histem, w smartfonach z serii Y zakocha się każdy, komu w duszy gra muzyka. Jakość dźwięku jest wzmocniona i tym samym wrażenia z odtwarzania są spotęgowane.
 We wnętrzu smartfonów Huawei serii Y 2018 kryje się mnogość możliwości. Od aplikacji umożliwiających sprawne korzystanie, np. dzielenie ekranu, odblokowywanie ekranu własną twarzą,  po opcje, które wywołują uśmiech na twarzach, np. wbudowane karaoke, szybka obróbka selfie lub nakładanie oryginalnych filtrów na zdjęcia. 
 Uniwersalność smartfonów kryje się we wnętrzu każdego ze smartfonów serii Y 2018.  

  • Mati

    Ten telefon strasznie się zacina, nie da się korzystać nawet z 3 aplikacji, kiedy będzie aktualizacja która to zmieni????