Cofnij

MediaPad M3 10 Lite – spełnienie potrzeb

Nowy tablet Huawei MediaPad M3 10 Lite to urządzenie zaprojektowane dla całej rodziny.. Projektując go, dokładnie przyjrzeliśmy się temu, w jaki sposób korzystamy z tabletów, by móc odpowiedzieć dokładnie na ich potrzeby.


Z przeprowadzonych na nasze zamówienie badań wyłania się jasny obraz – po tablet sięgamy chętnie, co najmniej kilka razy w tygodniu. Polacy zazwyczaj robią to w wolnym czasie, w domu lub podróży. Umilamy sobie w ten sposób przerwę od obowiązków, relaksujemy się lub sprawdzamy bieżące wiadomości ze świata. Najczęściej korzystamy z internetu i nawigacji, słuchamy muzyki, wysyłamy maile, oglądamy filmy, czytamy książki lub gramy w gry. We wszystkich wspomnianych sytuacjach doskonale sprawdzi się nasz najnowszy tablet – HUAWEI MediaPad M3 10 Lite.

Wygoda we własnym domu

Aż 76% użytkowników sięga po tablet w domowym zaciszu. Tutaj HUAWEI MediaPad M3 10 Lite, dzięki swoim multimedialnym możliwościom, świetnie nada się do umilenia czasu w najwyższej jakości.

Po pierwsze ekran, w tablecie element najistotniejszy. Na tym polu nie ma miejsca na kompromisy, stąd też HUAWEI MediaPad M3 10 Lite zachwyca obrazem o niebywałej jakości detali i ostrej kolorystyce. Duży obszar roboczy ekranu mający 10,1” i rozdzielczość 1920 x 1200, pozwala dostrzec jeszcze więcej i wyraźniej. Spokojnie może posłużyć do oglądania filmów czy przeglądania stron www. Dzięki zastosowanemu filtrowi światła niebieskiego nie musimy też martwić się, że czytanie na nim książek do późnych godzin nocnych przemęczy nasz wzrok, czy utrudni zaśniecie.


Po drugie muzyka, z której na tablecie korzysta co trzeci Polak. Dzięki większym rozmiarom tego typu urządzenia oferują zazwyczaj lepszą jakość dźwięku niż smartfony, ale dopiero MediaPad M3 10 Lite wynosi słuchanie muzyki na nowy poziom. Wszystko dzięki bliskiej współpracy inżynierów Huawei z laboratorium HARMAN KARDON.
Aż cztery wbudowane głośniki zaprojektowane w technologii SWS 3.0 zapewniają jakość dźwięku niedostępną wcześniej w tej klasie sprzętu i pozwalają wypełnić pomieszczenie przestrzennym brzmieniem.


Do uzyskania najlepszych efektów nie trzeba wcale trzymać tabletu w konkretnej pozycji – inteligentna technologia przełączania kanałów audio zawsze zadba o to, by dźwięk był odtwarzany prawidłowo z prawego i lewego kanału. Po prostu usiądź wygodnie w fotelu i daj się porwać głębokiemu i czystemu dźwiękowi w filmach, grach oraz muzyce.Zero nudy w podróży

Ponad połowa z nas korzysta z tabletu także w podróży. Dzięki swojej lekkości, i cienkiej obudowie HUAWEI MediaPad M3 10 Lite to idealny kompan nawet podczas najdłuższych przejazdów pociągiem lub autem. W takich sytuacjach przydaje się zwłaszcza pojemna bateria, dlatego też wyposażyliśmy go w akumulator o mocy 6660 mAh i funkcję Smart Power Saving 5.0 z technologią inteligentnego zarządzania energią. To wszystko pozwala na wiele godzin nieprzerwanego grania czy oglądania filmów, podczas których nie musimy obawiać się np. o brak gniazda w pociągu.


Nie bez znaczenia jest też fakt, że aż 40,9% Polaków korzysta na tablecie z nawigacji, która sprawdza się tu zdecydowanie lepiej niż na małym wyświetlaczu smartfona. Planowanie tras na 10-calowym ekranie HUAWEI MediaPad M3 10 Lite to sama przyjemność! Dodatkowo wysoka jasność matrycy rozwiązuje problem ograniczonej widoczności ekranu w słońcu. Możesz korzystać z tabletu MediaPad M3 10 Lite pod gołym niebem, a ekran zachowa wysoki kontrast i realistyczne kolory. Podsumowując – Twój tablet służy Ci jak najdłużej, gdziekolwiek jesteś.


Centrum rodzinnej rozrywki

Z przeprowadzonych badań wynika, że w ponad połowie gospodarstw z tabletu korzystają wszyscy domownicy, a co piąty Polak daje też urządzenie dzieciom, by zająć im czas. W tej sytuacji doskonale odnajduje się MediaPad M3 10 Lite – zaprojektowany tak, aby każdy członek rodziny mógł z niego bezpiecznie korzystać. Rodzice mogą skupić się na wieczornym czytaniu książek, przeglądaniu sklepów internetowych czy oglądaniu filmów, a dzieci na korzystaniu z programów edukacyjnych czy oglądaniu bajek. Odpowiedni podział ról ułatwia funkcja „Kącik dziecięcy”, która dzięki różnym poziomom dostępów i wielu możliwościom konfiguracyjnym uchroni Twoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami.Co ważne, nie zapomnieliśmy przy tym o bezpieczeństwie Twoim i całej rodziny. MediaPad M3 10 Lite wyposażony został w zaawansowany czytnik linii papilarnych. Pozwala to na szybkie i wygodne odblokowanie tabletu i zablokowanie dostępu do ważnych danych przed niepowołanymi osobami.Spełnienie potrzeb

HUAWEI MediaPad M3 10 Lite to tablet dla każdego. Dopracowaliśmy go w najdrobniejszych szczegółach, by był tak wszechstronny, jak tego potrzebujesz. Nieważne, do czego planujesz go wykorzystać, urządzenie zawsze perfekcyjnie spełni powierzone zadanie!

Huawei MediaPad M3 10 lite dostępny jest w cenie 1399 zł (wersja Wi-Fi) i 1599 zł (wersja LTE) w kolorze szarym: oferta x-kom
  • WhyDuck

    Bardzo fajny tablet. Jednak mnie bardziej interesuje czy w zeszłorocznym flagowym modelu HUAWEI MediaPad M2 10 będzie aktualizacja firmware chociaż do Androida 6.0?!?

Strzał w dziesiątkę

Jeśli jesteś: wyrafinowanym gadżeciarzem, fanem dużych wyświetlaczy i nieograniczonego pola widzenia, wymagającym użytkownikiem, dla którego istotą jest płynności ruchów...

Przeczytaj