Cofnij

5 powodów, dla których MateBook13 to idealny partner w pracy

Jakiego sprzętu najczęściej używasz do pracy? Jeśli Twoim urządzeniem numer jeden jest laptop, z pewnością zależy Ci na tym, by oferował przydatne funkcje, działał szybko i z maksymalną efektywnością. Nowy laptop w ofercie Huawei spełnia te wymagania. Poznaj jego zalety i przekonaj się, jak Huawei MateBook 13 sprawdza się jako towarzysz codziennych wyzwań.

Laptop bliski jak smartfon

Obecnie sytuacja na rynku diametralnie się zmienia. Laptop staje się urządzeniem bliskim smartfonowi – personalnym, idealnie dopasowanym do stylu użytkowania. Producenci w większym stopniu zwracają uwagę na doświadczenie użytkownika, rozwijając jednocześnie nowoczesne technologie, które napędzają laptopy. W Huawei idziemy z duchem czasu, skupiając uwagę na użytkowniku i jego indywidualnych wymaganiach. A najnowszy laptop Huawei MateBook 13 jest doskonałym przykładem takiego podejścia. Sprawdź 5 powodów, dla których warto pracować z laptopem Huawei MateBook 13.


#1 Cenną zawartość zachowuje tylko dla Ciebie

Pracujesz nad kilkoma ważnymi projektami naraz. Twój laptop zawiera wszystko – od poufnych dokumentów i materiałów klientów, przez dziesiątki zrealizowanych projektów, aż po najlepsze prezentacje. Nie chcesz, żeby ktokolwiek miał do nich dostęp lub wykorzystał je w razie kradzieży sprzętu. Huawei MateBook 13 zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a wszystko dzięki technologii doskonale znanej użytkownikom smartfonów. Kiedy otwierasz go za pomocą czytnika linii papilarnych, wiesz, że tylko Ty masz dostęp do cennej zawartości, a w razie, gdyby sprzęt dostał się w niepowołane ręce, Twoje dane wciąż będą bezpieczne.

#2 Jest lekki i poręczny w podróży

Jeśli pracujesz zdalnie, praktycznie nie rozstajesz się ze swoim laptopem. Odwiedzasz biura klientów, w których prezentujesz swoje pomysły, wpadasz na lunch do ulubionego bistro lub na kawę do zaprzyjaźnionej kawiarni. Często poruszasz się samochodem, czasem jeździsz pociągami, a kiedy lecisz na kilkudniowy city break, laptop zabierasz ze sobą. To zrozumiałe – chcesz mieć rękę na pulsie i swobodnie korzystać z urządzenia tam, gdzie aktualnie jesteś. Huawei MateBook 13 ma niewielkie wymiary, jest niezwykle lekki i smukły. Waży zaledwie 1,3 kg, zamknięty liczy tylko 14,9 mm wysokości, a jego powierzchnia jest niemal równa kartce papieru A4. Uroku dodaje mu elegancki design, diamentowy szlif i delikatnie zaokrąglone krawędzie.


#3 Pracuje długo, ładuje się błyskawicznie

Zdarza Ci się stracić poczucie czasu podczas pracy? Nic dziwnego. Projekty, nad którymi pracujesz, nieraz pochłaniają Cię bez reszty. Zależy Ci, by wszystko było dopracowane i na najwyższym poziomie. Ostatnią rzeczą, jakiej Ci trzeba jest… wyczerpana bateria, którą na dodatek musisz długo ładować. Z Huawei MateBook 13 możesz cieszyć się dużą mocą urządzenia, wytrzymałą baterią (42Wh) i błyskawicznym czasem ładowania. W nowym modelu znajdziesz dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX150, a także bezgłośny, szybki i odporny na wstrząsy dysk SSD o pojemności 512 GB. Ma też pamięć operacyjną 8 GB RAM, dzięki której możesz szybko i płynnie pracować, a także korzystać z wielu aplikacji i rozwiązań chmurowych równocześnie. Dzięki ładowarce niewielkich rozmiarów w 15 minut naładujesz baterię na tyle, by zapewniła Ci aż 2,5 godziny intensywnej pracy. Nowy Huawei MateBook 13 na jednym ładowaniu baterii pozwala oglądać nawet 10 godzin plików wideo. To w sam raz na serialowy maraton. Po pracy, oczywiście;)


#4 Szybko i łatwo przesyła dane

Internetowe transfery mają swoje ograniczenia, przestrzeń w chmurze się kończy, a przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami nie kojarzy Ci się z najprostszym procesem? W Huawei właśnie zmieniliśmy reguły gry. Dzięki nowoczesnej funkcji OneHop, w którą wyposażony jest laptop Huawei MateBook 13, możesz przesyłać dane pomiędzy urządzeniami (np. pomiędzy laptopem Huawei MateBook 13 a smartfonem Huawei Mate 20*) szybko, łatwo i bez konieczności instalowania zewnętrznego oprogramowania. To możliwe dzięki zbliżeniowej technologii NFC, której używasz w smartfonie np. podczas dokonywania płatności telefonem. Funkcja OneHop pozwala przesłać nawet 500 zdjęć w minutę, a film 1GB w około 35 sekund. Imponujące? Tak, ale przede wszystkim bardzo szybkie i proste –  na tym polega użyteczność nowej funkcji w urządzeniach Huawei.

* Funkcja OneHop jest obsługiwana przez modele Mate 20, Mate 20 X, Mate 20 Pro oraz Mate 20 RS.


#5 Zapewnia pełnię wrażeń i bezpieczeństwo dla oczu

Każda praca staje się bardziej inspirująca i komfortowa, gdy jakość obrazu oraz dźwięku jest na najwyższym poziomie. Tak jest w Huawei MateBook 13, który został wyposażony w dotykowy ekran FullView 2K (dostępny w wersji z procesorem Intel Core i7-8550U). Mimo kompaktowych rozmiarów laptopa (13”), ekran zajmuje aż 88% wewnętrznej powierzchni urządzenia, a 100% kolorów z palety sRGB i wysoka rozdzielczość 2160 x 1440 zapewniają doskonałe wrażenia estetyczne. Całości dopełnia jakość dźwięku na poziomie doświadczeń w nowoczesnych kinach. A wszystko za sprawą przełomowej technologii Dolby Atmos® (najlepszy efekt uzyskasz, korzystając ze słuchawek). Tworzenie projektów i prezentacji z takim zestawem funkcjonalności to czysta przyjemność. A to jeszcze nie wszystko. Kiedy pracujesz przez wiele godzin, niebieskie światło imitowane przez urządzenia mobilne męczy Twoje oczy. Ekran nowego Huawei MateBook 13 dostosowuje swoje parametry do warunków otoczenia i filtruje do 30% niebieskiego światła, dzięki czemu nawet długotrwała praca jest bardziej komfortowa.

Nowy Huawei MateBook 13 to prawdziwy tytan pracy, który dostosowuje się do Twoich potrzeb. Szczegółowy opis możliwości Huawei MateBook 13 znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz przetestować nasz nowy laptop, wpadnij do salonu Huawei Warszawa w Centrum Handlowym Arkadia.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj