Cofnij

Poczuj magię wrażeń z laptopem MateBook 13

Piękny i elegancki, a jednocześnie lekki i wytrzymały laptop o powierzchni niemal równej kartce papieru. Tytan o wielkiej mocy, która umożliwia komfortową i długą pracę na jednym ładowaniu baterii. Jest w pełni gotowy do pracy w ciągu zaledwie kilku sekund od dotknięcia czytnika linii papilarnych. Poznaj zalety nowego laptopa w naszej ofercie. Huawei MateBook 13 pozytywnie Cię zaskoczy.

Doznaj pełni wrażeń

Dotykowy ekran FullView 2K w wersji z procesorem Intel Core i7-8550U w Huawei MateBook 13 oferuje zdecydowanie więcej kolorów, niezapomnianych emocji oraz satysfakcji z użytkowania. Otoczony ramkami o szerokości zaledwie 4,4 mm ekran zajmuje 88% wewnętrznej powierzchni. Obraz jest pełen wyraźnych i rzeczywistych szczegółów. Ekran automatycznie dostosowuje też swoją jasność oraz kontrast do warunków otoczenia. Poza tym ekran FullView w Huawei MateBook, wykorzystując autorskie oprogramowanie, filtruje do 30% niebieskiego światła. Dzięki temu oczy mniej się męczą, a korzystanie z laptopa staje się jeszcze bardziej komfortowe. To szczególnie ważne, gdy używasz laptopa do długotrwałej pracy lub rozrywki.


Nawiguj dotykiem

Huawei MateBook 13 może być obsługiwany z wykorzystaniem nie tylko panelu dotykowego i klawiatury, ale też ekranu czułego na każdy dotyk. W ofercie znajdują się modele zarówno z dotykowym (znajdziesz go w wersji z procesorem Intel Core i7-8550U), jak i standardowym ekranem. Dzięki dotykowemu ekranowi możesz łatwo przesuwać pliki, podkreślać wybrane fragmenty w tekście lub naprzemiennie powiększać i zmniejszać wyświetlane treści. Wysoka jakość obrazu gwarantuje odwzorowanie 100% kolorów z palety sRGB w połączeniu z wysoką rozdzielczością ekranu (2160x1440).

Świetny partner w podróży

Huawei MateBook 13 urzeka nie tylko ekranem FullView, ale też swoim ultranowoczesnym, prostym i wyjątkowo eleganckim designem. Nasz nowy laptop imponuje jednocześnie niezwykłą lekkością oraz solidnością. Wykonany z aluminium i diamentowo oszlifowany, oferuje subtelnie zaokrąglone krawędzie. Niewielkie wymiary sprawiają, że laptop staje się doskonałym partnerem w podróży lub zdalnej pracy. Zamknięty ma 14,9 mm  wysokości, a swoją powierzchnią niemal dorównuje kartce papieru A4. To laptop, który dostosuje się do Twojego stylu pracy i sprawdzi się tam, gdzie tylko będziesz go potrzebować.


Działaj kreatywnie i szybko

Usprawnij swoje codzienne życie i wspieraj nieograniczoną kreatywność, korzystając z ultraszybkiego laptopa. Huawei MateBook 13 jest wyposażony w dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX150, a także bezgłośny, szybki i odporny na wstrząsy dysk SSD o pojemności 512 GB. Ma też pamięć operacyjną 8 GB RAM, która umożliwia szybką i płynną pracę, korzystanie z wielu aplikacji i rozwiązań chmurowych równocześnie. Poza tym, co ważne dla osób, które laptopa używają głównie do pracy, umożliwia tworzenie projektów, które wymagają dużej mocy obliczeniowej. W naszej ofercie dostępne są trzy konfiguracje MateBook 13:

pierwsza oferuje kartę NVIDIA® GeForce® MX150* oraz dysk SSD 512 GB;
druga - kartę NVIDIA® GeForce® MX150* oraz dysk SSD 256 GB;
trzecia – zintegrowaną kartę graficzną oraz dysk SSD 256 GB.Przełomowa moc


Huawei MateBook 13 oferuje niezwykłą moc i ponadprzeciętną prędkość. Dzięki temu nawet najbardziej złożone zadania możesz wykonywać szybciej niż dotychczas. Jeśli wybierzesz model wyposażony w procesor Intel® Core™ i7-8565U 8 generacji, zobaczysz jak Huawei MateBook 13 działa do 40% szybciej niż nasze wcześniejsze modele. Tak, nasz nowy sprzęt zmienia reguły gry na rynku laptopów.

Ciesz się długim działaniem

Niewielka waga oraz zapewniająca długi czas pracy bateria (42Wh) z funkcją szybkiego ładowania sprawiają, że Huawei MateBook 13 powinien sprostać potrzebom osób, które przez większość dnia pracują zdalnie. Dla przykładu: pliki wideo mogą być odtwarzane przez 10 godzin na jednym ładowaniu. To wynik oparty o wewnętrzne testy laboratoryjne Huawei, dlatego warto wziąć pod uwagę, że wartości rzeczywiste mogą być inne, np. ze względu na temperaturę.

W zestawie z Huawei MateBook 13 znajdziesz też ładowarkę o niewielkich wymiarach, ale o wielkiej sile działania. Umożliwia ona bardzo szybkie ładowanie laptopa. Jak szybkie? W 15 minut możesz wypełnić baterię energią, która zapewni Ci nawet 2,5 godziny pracy. Pamiętaj, że podany wynik oparty jest na naszych wewnętrznych testach w laboratorium, a rzeczywiste wartości mogą się różnić, np. ze względu na inną temperaturę otoczenia.


Komfort i bezpieczeństwo pracy

Huawei MateBook 13 trzyma w ryzach temperaturę. Dzięki nowej konstrukcji podwójnych wentylatorów Shark Fin 2.0 ciepło, które jest wytwarzane podczas pracy laptopa rozprasza się o 25% szybciej niż dotychczas (wynik jest oparty o wewnętrzne testy laboratoryjne Huawei). Proces chłodzenia jest jednocześnie cichy i spokojny, co tylko dodatkowo podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.

500 zdjęć w minutę

Laptopy oraz urządzenia mobilne Huawei tworzą razem spójny ekosystem. Ogniwem, które łączy poszczególne urządzenia jest funkcja OneHop*, która przy wsparciu zbliżeniowej technologii NFC umożliwia szybkie i bezprzewodowe przesyłanie treści z laptopa na tablet lub smartfon i w odwrotnym kierunku. I co najważniejsze, by to robić, nie potrzebujesz żadnego zewnętrznego oprogramowania. Wystarczy, że zbliżysz do siebie urządzenia. W przypadku Huawei MateBook 13 funkcja OneHop umożliwia przesłanie nawet 500 zdjęć w minutę, a filmu zajmującego 1GB w zaledwie 35 sekund. Funkcja dotyczy urządzeń Huawei, które wspierają technologię NFC i działają na oprogramowaniu EMUI 9 lub nowszym. Podane wyżej wartości uzyskaliśmy podczas przesyłania danych między smartfonem Huawei Mate 20 a laptopem Huawei MateBook 13. Pamiętaj, że przy wykorzystaniu innych urządzeń wyniki mogą się różnić.

* Funkcja OneHop jest obsługiwana przez modele  Mate 20, Mate 20 X, Mate20 Pro oraz Mate 20 RS.


Startujesz w kilka sekund

Dzięki wydajnemu procesorowi Intel® Core™, pojemnej pamięci RAM i doskonale zopytmalizowanemu systemowi BIOS, Huawei MateBook 13 jest gotowy do natychmiastowej pracy. Z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych laptop startuje w ciągu 8 sekund od momentu włączenia, a od wyjścia z trybu uśpienia start zajmuje mu zaledwie 6,6 sekund. Podane wyniki oparte są na naszych wewnętrznych testach laboratoryjnych.

Poczuj dźwięk w trójwymiarowej przestrzeni

Huawei MateBook 13 został wyposażony w przełomową technologię Dolby Atmos®. Oferuje ona efekty dźwiękowe na poziomie doświadczeń, jakie zapewniają nam nowoczesne kina. Wydobywający się z urządzenia dźwięk otacza i przenosi słuchacza w inną, trójwymiarową przestrzeń. Efekty, jakie zapewnia Dolby Atmos® są najlepsze, gdy słuchasz muzyki z wykorzystaniem słuchawek.

Jeśli szukasz eleganckiego laptopa, który zapewni Ci niespotykany komfort i wydajność pracy, koniecznie sprawdź zalety nowego Huawei MateBook 13. Wpadnij do naszego salonu Huawei Warszawa w Centrum Handlowym Arkadia i przetestuj z doradcą nowoczesne funkcje sprzętu.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj