Cofnij

Huawei na IFA 2016 w Berlinie oczami naszego eksperta

Witamy w Berlinie! Jesteśmy na IFA, czyli największych targach elektroniki użytkowej na świecie. Przez najbliższy tydzień to miasto stanie się centrum najnowszych technologii. Samo wydarzenie ma już ponad 90-letnia tradycję, a jego poprzednia edycja zgromadziła w stolicy Niemiec niemal ćwierć miliona odwiedzających i ponad półtora tysiąca wystawców.Nie inaczej jest w tym roku. Targi IFA 2016 już od pierwszych godzin otwarcia były oblegane przez tłumy zwiedzających. Razem z naszym ekspertem, Krzysztofem Tomczykiem, odwiedziliśmy imponującą strefę Huawei. Zobaczcie pełną relację:


 

Jak widzicie, w naszej strefie można zobaczyć wszystkie najnowsze urządzenia Huawei prezentowane na konferencji: linię NOVA, dwa nowe kolory Huawei P9 oraz tablet MediaPad M3. Nie zabraknie oczywiście naszych pozostałych flagowych produktów: Huawei Mate 8, Huawei Watch czy serii Honor. Na miejscu czeka Was wiele atrakcji! Koniecznie przetestujcie możliwości aparatu Huawei Nova na specjalnie zbudowanej, ruchomej makiecie stadionu i miasta. Sprawdźcie również swój talent do rysowania używając MateBooka. Rysik ułatwi Wam to zadanie! W strefie odbywają się również prezentacje i konkursy, w których jest możliwość wygrania ciekawych gadżetów.

Targom IFA towarzyszy bogaty program imprez dodatkowych, dających jednocześnie ogląd obecnych trendów i przewidywanych przyszłych kierunków rozwoju elektroniki użytkowej. To spora dawka inspiracji!
 
Jeśli będziecie w pierwszym tygodniu września w Berlinie, koniecznie odwiedźcie strefę Huawei na targach. Możecie tam spotkać naszego eksperta, który opowiem Wam o naszych najnowszych urządzeniach. Do zobaczenia!
 

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj

Strzał w dziesiątkę

Jeśli jesteś: wyrafinowanym gadżeciarzem, fanem dużych wyświetlaczy i nieograniczonego pola widzenia, wymagającym użytkownikiem, dla którego istotą jest płynności ruchów...

Przeczytaj