Cofnij

Witamy Huawei Watch i Roberta Lewandowskiego!

To był wyjątkowy wieczór dla marki Huawei. Premiera nowego produktu – zegarka Huawei Watch – zgromadziła w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich wielu znakomitych przedstawicieli mediów, biznesu, świata sportu, mody i technologii.Jednak największej z przygotowanych niespodzianek nie spodziewał się chyba nikt z zaproszonych gości, którzy z zaciekawieniem przyjęli zapowiedzianą przez prezesa Wanga informację o nowym ambasadorze, a następnie entuzjastycznie oklaskiwali tego wybitnego gościa. Ale zacznijmy od początku… ;)


Podczas poniedziałkowego spotkania mieliśmy okazję poznać najmłodsze, długo wyczekiwane dziecko w rodzinie Huawei. Projektantom Huawei Watch udało się połączyć w jednym małym urządzeniu ponadczasowy styl oraz najnowszą technologię. Tym sposobem marka po raz kolejny udowodniła, że design i innowacyjność są niczym para i tylko razem gwarantują prawdziwą radość z używania produktu. Na gości czekała specjalna strefa, w której mogli obejrzeć trzy wersje zegarka, classic, active i elite, w różnych odsłonach.


Zegarek posiada system Android Wear, co pozwala na nieustanny rozwój i wykorzystywanie pojawiających się na rynku coraz to nowych aplikacji. Huawei Watch jest też kompatybilny z iOS, co jest z kolei ukłonem w stronę użytkowników iPhone’ów. Wśród funkcji znajdziemy między innymi: budzik, prognozę pogody, kalendarz, aplikacje muzyczne czy notyfikacje zsynchronizowane ze smartfonem. Szafirowy kryształ oraz stal nierdzewna użyte do produkcji smartwatcha czynią go obecnie jednym z najsolidniej wykonanych sprzętów tego typu na rynku.


Największym zaskoczeniem wieczoru było jednak ogłoszenie współpracy z jedną z najznakomitszych gwiazd sportu, piłkarzem światowego formatu – Robertem Lewandowskim. Huawei od zawsze mierzy wysoko i nieustannie zmierza w kierunku bycia numerem 1, dlatego wybór młodego, ambitnego sportowca, któremu przyświeca taki sam cel, był oczywisty.

Oklaskom i błyskom fleszy nie było końca, kiedy Lewy pewnym krokiem zmierzał w kierunku sceny, aby opowiedzieć zgromadzonej publiczności o szczegółach swojej współpracy z marką. Piłkarz podkreślił, że design i technologia mają dla niego duże znaczenie, dlatego zdecydował się dołączyć do drużyny Huawei i wspierać ją przez kolejny rok.


Emocje związane z pojawieniem się na scenie Roberta Lewandowskiego nie zdążyły jeszcze opaść, kiedy goście mogli podziwiać kolejną atrakcję przygotowaną przez Huawei we współpracy z projektantem Jakubem Bartnikiem, zwycięzcą polskiej edycji programu „Project Runway”, prężnie rozwijającym swoją markę modową na polskim rynku. Jacob zaprezentował autorską kolekcję ubrań, będącą artystyczną wariacją na temat świata technologii i mody, zaprojektowaną specjalnie dla marki Huawei. Na własne oczy mogliśmy przekonać się, że stworzone przez Huawei pojęcie „fashionology” istnieje, a idealne połączenie wysublimowanej, nowoczesnej mody z technologiami przyszłości jest możliwe. Futurystyczne, eleganckie ubrania zaprezentowane podczas tego niecodziennego pokazu zostały przyjęte przez gości z dużym entuzjazmem.


Na deser na scenie pojawiła się kolejna polska gwiazda – tym razem sceny muzycznej. Dalszą część wieczoru swoim głosem uświetniła Novika w towarzystwie Lexa, którzy przenieśli nas w świat wyśmienitej muzyki, oczywiście z dawką technologii w tle. ;)

To jednak nie koniec… Jeszcze dziś przed nami kolejna odsłona „fashionology”, ale to już zupełnie inna opowieść ;-)

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj

Strzał w dziesiątkę

Jeśli jesteś: wyrafinowanym gadżeciarzem, fanem dużych wyświetlaczy i nieograniczonego pola widzenia, wymagającym użytkownikiem, dla którego istotą jest płynności ruchów...

Przeczytaj