Cofnij

Huawei P9 + Huawei Watch

Co dwa inteligentne urządzenia, to nie jedno! W myśl tej zasady Huawei P9 najlepiej czuje się w towarzystwie tegorocznego debiutanta Huawei w kategorii „wearables” – gadżetu na czasie, Huawei Watch. Jak wygląda współpraca tych nowoczesnych partnerów? O jej szczegółach opowie Krzysztof Tomczyk, ekspert Huawei, który przekona Was, że akcesoria smart to temat, któremu warto poświęcić dłuższą chwilę ;)

 

Huawei P9 i Huawei Watch rozumieją się bez słów. Jedyne, czego potrzeba do znalezienia między nimi nici porozumienia, to aplikacja Android Wear, która pozwala na prawidłową konfigurację i sparowanie urządzeń. Dzięki temu szybkiemu i łatwemu procesowi użytkownicy mogą korzystać z pełni możliwości, jakie oferują w połączeniu smartfon i zegarek.


 
Poprawne połączenie ze sobą Huawei P9 i Huawei Watch otwiera przed użytkownikami nowe możliwości, a zegarek pokazuje takie parametry, jak pomiar pulsu, liczba kroków, przebyty dystans oraz ilość spalonych kalorii. Dostęp do tego typu danych pozwala monitorować swoją aktywność na bieżąco i zyskać dodatkową porcję motywacji do wysiłku podczas kolejnego intensywnego dnia. 

 


Huawei Watch stanowi idealne uzupełnienie Huawei P9. Użytkownicy przekonają się o tym dzięki możliwości otrzymywania powiadomień z aplikacji zainstalowanych na smartfonie, które pokazują się na tarczy smartwatcha. Ta wygodna opcja pozwala ograniczyć częstotliwość wyjmowania telefonu z kieszeni czy torby i decydować o istotności powiadomienia już na poziomie korzystania z zegarka. 

 

Huawei Watch przypomni również o spotkaniach widniejących w kalendarzu Huawei P9 bez konieczności zaglądania do terminarza na smartfonie. Współpraca obu urządzeń umożliwia wreszcie najważniejszą w natłoku codziennych zadań czynność, czyli odebranie połączenia i rozmowę bądź odrzucenie go przez opcję szybkich odpowiedzi.

 


Duet Huawei P9 i Huawei Watch nie tylko świetnie razem wygląda, ale też sprawdza się w codziennej pracy. Dzięki tej dwójce zaoszczędzimy cenny czas i usprawnimy wiele czynności wykonywanych do tej pory tylko za pomocą smartfona. Huawei udowadnia, że nie tylko telefon może być inteligentnym asystentem, a wsparcie w postaci smartwatcha to nie chwilowa moda, ale przyszłość technologii. 

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj