Cofnij

Huawei Mate 9: piękny design, moc, szybkość

Premiera HUAWEI Mate 9

W czwartek 3 listopada w Monachium miała miejsce premiera smartfonu Huawei Mate 9 oraz jego ekskluzywnej wersji Porsche Design Huawei Mate 9. Chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom użytkowników sprzętu elektronicznego i dostosować produkt do wymagań, jakie stawia przed nimi świat biznesu, postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe urządzenie. Tak powstał Huawei Mate 9, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy nowoczesnego i dynamicznego środowiska.


Innowacyjność sprzętu i oprogramowania

Huawei Mate 9 zbudowany jest z najlepszych dostępnych podzespołów oraz zawiera najbardziej zaawansowane technologicznie oprogramowanie. Można śmiało powiedzieć, że rozwiązania te są rewolucyjne i stanowią milowy krok naprzód w rozwoju smartfonów. Mate 9 posiada wydajny procesor Kirin 960, intuicyjny interfejs EMUI 5.0 optymalizujący interakcję użytkownika ze smartfonem. Przełomowa technologia SuperCharge sprawia, że wystarczy ładować baterię jedynie 20 minut i można pracować na urządzeniu przez cały dzień. Dzięki współpracy z firmą Leica zastosowano w urządzeniu drugą generację podwójnych soczewek z sensorem 12 Mpx RGB i 20 Mpx z sensorem monochromatycznym oraz aparat z podwójnym Hybrid Zoomem.


Imponująca wydajność i szybkość procesora

Użyty w Huawei Mate 9 Kirin 960 wyposażony jest w Machine Learning Algorithm Huawei, który gwarantuje szybkość i płynność działania nawet po 1, 5 roku regularnego użytkowania. Jako jedyny na świecie Kirin 960 posiada ARM Cortex-A73/A53 Octa - core CPU i Mali G71. CPU zapewnia najlepszą wydajność wielordzeniową wśród wszystkich smartfonów z układem System on Chip, co pozwala zmniejszyć zużycie energii aż o 15 proc. GPU zwiększa wydajność o 180 proc. i o 40 proc. poprawia efektywność energetyczną. Wszystko to porównujemy z jego poprzednikiem Kirin 950. Nowy procesor umożliwia korzystanie z pionierskiego standardu graficznego Vulkan w Android 7.0 co poprawia wydajność graficzną o 400 proc.
Nowy standard profesjonalnej fotografii smartfonowej

Dzięki współpracy Huawei i firmy Leica Huawei Mate 9 został wyposażony w niezwykły aparat fotograficzny z podwójnym obiektywem drugiej generacji. Aparat posiada dwa czujniki: 12 Mpx F2.2 RGB i monochromatyczny 20 Mpx F2.2. Użyty w aparacie zaawansowany algorytm fuzji obrazów, który nakłada je na siebie sprawia, że jakość fotografii zapiera dech w piersiach.


Czujnik RGB oddaje wyraźną kolorystykę zdjęcia z charakterystycznym efektem Leica, a sensor monochromatyczny rejestruje czarno-białe szczegóły. Doskonałej jakości zdjęcia można bez problemu robić nocą, także dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS). Dodatkowo technologia 4-1 Hybrid AutoFocus odpowiada m.in. za fokus laserowy, laserowe wykrywanie fazy, głębię ostrości i kontrast, pozwalając użytkownikowi na ogromną swobodę fotografowania.

Jeszcze bardziej estetyczny i funkcjonalny Android

Dzięki nakładce EMUI 5.0,  50 proc. funkcjonalności można uruchomić w ciągu zaledwie dwóch kliknięć, zaś 90 proc. w ciągu trzech kliknięć. Nowa nakładka EMUI 5.0 zastosowana w Huawei Mate 9 sprawia, że bazujący na Linuxie oryginalny system Android stał się jeszcze bardziej estetyczny i funkcjonalny. Huawei Mate 9 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i gwarantuje najwyższą wydajność systemu i niezawodne działanie aplikacji.Dwa dni pracy baterii bez ładowania

Nowa bateria wyróżnia się przede wszystkim nowatorską technologią oszczędzania baterii SuperCharge, dzięki której czas pracy baterii można wydłużyć do ponad dwóch dni ciągłego użytkowania. Można to uzyskać po zaledwie 20 minutach ładowania baterii, a już 10 minut wystarczy do obejrzenia dwóch filmów. Pojemność baterii to 4000 mAh. Bateria posiada najwyższy standard zabezpieczeń oraz system ochrony Super Safe 5-gate zapewniający bezpieczeństwo prawidłowego napięcia w czasie rzeczywistym i kontrolę temperatur.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj

Strzał w dziesiątkę

Jeśli jesteś: wyrafinowanym gadżeciarzem, fanem dużych wyświetlaczy i nieograniczonego pola widzenia, wymagającym użytkownikiem, dla którego istotą jest płynności ruchów...

Przeczytaj