Cofnij

Poznaj Asystenta aplikacji i korzystaj w pełni z rozrywki

Asystent aplikacji w smartfonach Huawei to funkcja, która zapewnia najlepsze środowisko dla gier oraz szeroko pojętej rozrywki, zwiększa wydajność urządzenia, podkręca emocje i wycisza niechciane powiadomienia. Dzięki Asystentowi granie, oglądanie ulubionych filmów i seriali czy słuchanie muzyki jest teraz jeszcze przyjemniejsze.

Znasz to uczucie, gdy jesteś o krok od przejścia na kolejny poziom gry lub oglądasz finałowy odcinek serialu, na który czekasz od miesięcy, ale zabawę psuje Ci nieistotne połączenie lub irytujące powiadomienie wyświetlające się na całym ekranie? By uniknąć takich sytuacji, podkręcić pozytywne emocje i zapewnić użytkownikom pełen komfort korzystania z rozrywki na smartfonie, stworzyliśmy funkcję Asystenta aplikacji.   


Co to jest Asystent aplikacji?

To miejsce w smartfonie, do którego wrzucamy nasze ulubione aplikacje, gry, filmy, muzykę, czyli wszystko, z czego chcemy korzystać w pełni, bez konieczności odrywania się od rozrywki. By korzystać z aplikacji w trybie Asystenta, wystarczy wejść w Ustawienia, a następnie do folderu Aplikacje i dalej już do Asystenta, by tam dodawać te aplikacje, które służą rozrywce, czyli np. gry czy serwisy streamingowe. Asystent umożliwia sprawne zarządzanie grami, filmami, muzyką i szeroko pojęta rozrywką w jednym miejscu. Jego funkcje są skonfigurowane w taki sposób, by wszystkie dodane do niego aplikacje mogły działać na optymalnych zasadach. W praktyce oznacza to, że korzystając z różnych form rozrywki z poziomu Asystenta aplikacji, zauważymy, że elementy gry czy filmu są bardziej uwydatnione, co pozwala lepiej się skupić i czerpać większą przyjemność z grania, słuchania czy oglądania ulubionych materiałów.


Wejdź do świata nieprzerwanej rozrywki

Gamerzy, fani seriali czy osoby, które traktują słuchanie muzyki jako swój osobisty rytuał, często lubią zaszyć się w świecie ulubionej rozrywki. I trudno się temu dziwić. To przecież przestrzeń, w której można się w pełni zrelaksować i wyzwolić pokłady pozytywnych emocji. Gdy grę lub oglądanie emocjonującego serialu co rusz przerywają nieznośne powiadomienia, trudno o pełną koncentrację, nie wspominając już o konieczności przerwania czynności na rzecz odebrania połączenia czy wyłączenia powiadomienia.

Dzięki Asystentowi aplikacji sytuacja zmienia się diametralnie. Gdy uruchomimy wybraną aplikację w trybie Asystenta, powiadomienia ekranowe są automatycznie blokowane z wyjątkiem połączeń (które wyświetlają się w dyskretnym dymku, nie na całym ekranie), alarmów oraz ostrzeżeń o niskim poziomie baterii. To ostatnie powiadomienie jest bardzo ważne, ponieważ przy maksymalnie podkręconych parametrach i zwiększonej pracy smartfona, bateria zużywa się znacznie szybciej, a także może się nagrzewać. Co jednak ważne, wszystkie połączenia i alarmy na czas korzystania z rozrywki są wyciszone, a urządzenie nie wibruje. Dzięki temu możemy w pełni cieszyć się grą lub filmem, otrzymując tylko niezbędne minimum powiadomień.


Włączaj i wyłączaj pozytywne emocje

Podczas korzystania z rozrywki w trybie Asystenta aplikacji, gamerzy zauważą lepsze parametry graficzne oraz dźwiękowe gry, a fani filmów i pełnego korzystania z muzyki, odczują lepsze wrażenia podczas słuchania czy oglądania wybranego materiału. Asystent wspiera tych, dla których emocje związane z rozrywką są niezwykle ważnym elementem, dlatego chcą je przeżywać w pełnym zakresie. Gdy tryb Asystenta jest włączony, ustawienia systemowe są zoptymalizowane pod kątem rozrywki, a wydajność smartfona ulega wtedy znacznej poprawie. Poza aplikacjami, które w Asystencie wgrane są automatycznie, to użytkownik decyduje, co znajdzie się w jego rozrywkowej przestrzeni. Może zawsze dodawać i usuwać aplikacje z Asystenta według swoich preferencji. Wygoda korzystania z rozrywki w trybie Asystenta aplikacji jest nieoceniona, a pozytywnych emocji nikt i nic nie zakłóca.


Jeśli lubisz korzystać z rozrywki na swoim smartfonie Huawei, odkryj funkcję Asystenta aplikacji i zobacz, jak przyjemne oraz pełne emocji może być granie w ulubione gry mobilne, oglądanie najnowszych filmów i ulubionych seriali, słuchanie audiobooków, podcastów czy muzyki. Asystent aplikacji to Twoja osobista przestrzeń rozrywki, z której korzystasz jak chcesz i kiedy tylko chcesz.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj