Cofnij

Momenty Roberta Lewandowskiego: Puchar

Za nami wieczór pełen piłkarskich emocji! Wczoraj, po ostatnim gwizdku na stadionie w Marsylii, mogliśmy świętować zwycięstwo i historyczny sukces naszej drużyny. Dowiedzieliśmy się też, z kim przyjdzie naszej reprezentacji zmierzyć się w 1/8 finału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji.  My zaś, jeszcze przed rozpoczęciem turnieju, mieliśmy okazję zaprezentować Robertowi Lewandowskiemu nasz wymarzony scenariusz i zilustrować go z pomocą niezawodnej ręki Trusta Truścińskiego. Zadaniem kapitana było – jak zwykle – odgadnięcie, co autor miał na myśli, i wskazanie, który z ważnych momentów jego życia „rysuje się” na ekranie Huawei P9. Sprawdźcie, jak Robert poradził sobie z tą zagadką i czego życzy sobie najbardziej podczas #euro2016!


 

Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji nasi piłkarze pokazali fenomenalną wolę walki, która w połączeniu ze świetną grą dała nam awans do 1/8 finału. Za taki sukces kciuki trzymała cała Polska! Pozytywny nastrój nie opuszczał także Roberta Lewandowskiego, który jako kapitan od początku wierzył w swoją drużynę i liczył na pokonanie rywali z grupy. Czy nasza reprezentacja będzie czarnym koniem tych zawodów? Cytując naszego bohatera, piłka nożna jest nieprzewidywalna, ale zawsze trzeba wierzyć i liczyć na ten najbardziej pozytywny scenariusz, a być może puchar będzie nasz!

CAŁA POLSKA KIBICUJE

Zobaczcie najciekawsze wpisy po wczorajszym meczu, przekonajcie się, o którym z piłkarzy jest aktualnie najgłośniej – statystyki na żywo oraz konkurs czekają!

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj