Cofnij

Momenty Roberta Lewandowskiego: Debiut

Każda niezwykła historia ma swój równie niezwykły początek. Robert Lewandowski o karierze piłkarza marzył od dziecka, a pierwszą bramkę w barwach reprezentacji Polski wyobrażał sobie wielokrotnie. Razem z Huawei P9 postanowiliśmy nieco odświeżyć jego wspomnienia, a dzięki rysunkom legendy polskiego komiksu Trusta Truścińskiego nadaliśmy im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zadanie, jakie przygotowaliśmy dla Roberta polegało na odgadywaniu rysunkowych zagadek związanych z ważnymi momentami w jego życiu, które wyświetlane były na niezawodnym Huawei P9.


Wielki debiut w mistrzowskim stylu podczas meczu z San Marino był dla Roberta doskonałą rozgrzewką przed karierą, która rozwija się na naszych oczach w zawrotnym tempie. Zobaczcie Roberta Lewandowskiego, jakiego nie znacie, i poznajcie najważniejsze miejsca i momenty towarzyszące mu w drodze do życiowego celu, którego finał znajdował się oczywiście w bramce przeciwnika ;)


Wyjątkowy mecz, wyjątkowe przeżycie, debiut. 21-letni Robert Lewandowski występ Polaków początkowo obserwuje z ławki rezerwowych, aby w drugiej połowie, mimo trudnych warunków, strzelić bramkę na 2:0. Niezapomniane uczucie, radość nie do opisania, duma i satysfakcja wynagradzająca lata wyczerpujących treningów. Moment trwający kilka sekund, którego każdy szczegół na zawsze już pozostanie w pamięci piłkarza jako dobry omen i zapowiedź jeszcze większych osiągnięć w biało-czerwonych – barwach niezwyciężonych ;)

 

Marzenia z dzieciństwa zostały spełnione, a Robert Lewandowski od tamtego dnia nieustannie dostarcza nam piłkarskich emocji, zachwycając trybuny każdą ze strzelonych do tej pory 34 bramek dla naszej reprezentacji. Niesamowita postać i charyzmatyczny kapitan, który już 6 czerwca poprowadzi Polaków do kolejnego – mamy nadzieję – zwycięstwa podczas sparingowego meczu z Litwą. Trzymamy kciuki i czekamy na jeszcze więcej szczęśliwych finałów piłkarskich historii z Robertem w roli głównej ;) Odwiedzajcie nas regularnie, bo już wkrótce jeszcze więcej unikalnych wspomnień i wyjątkowych momentów RL9!

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj