Cofnij

Marcelina i Huawei Watch - duet idealny

Nie da się ukryć, że artyści większość życia spędzają na walizkach. Koncertowanie w najróżniejszych miejscach wiąże się z pokonywaniem setek kilometrów w towarzystwie widoków zza samochodowej szyby. Krajobraz zmienia się dynamicznie, a zegarek posłusznie odlicza czas do kolejnego wyjścia na scenę. Nowe miejsca to kolejne hotele i nieznane sale prób, a przecież wszystko na scenie musi być jak zawsze, dlatego artysta musi posiadać wyjątkową umiejętność szybkiego przystosowywania się do nowych warunków. Nie można zapominać też o tym, że życie artysty to także ciągłe próby i przygotowania do występów, ćwiczenie tekstu czy zapisywanie wpadających do głowy nowych taktów i wersów kolejnego numeru, być może przyszłego hitu ;).Mało komfortowe warunki panujące w samochodowym fotelu, hotelowym pokoju czy najbardziej prowizorycznej sali prób można znieść lepiej przy odrobinie… technologii. Szybka próba w aucie, powtórzenie tekstu w garderobie czy nagranie nowego singla w klubowej łazience nie jest już większym problemem. Marcelina i Huawei Watch stworzyli duet idealny, w sam raz do muzycznych zadań specjalnych.


Dzięki funkcji nagrywania, ukrytej pod szafirowym szkłem, Huawei Watch może zapamiętać każdą muzyczną myśl Marceliny i przekazać ją w ekspresowym tempie do smartfona. Pisanie tekstu głosem to prawdziwa wygoda i brak ograniczeń, a późniejsze wykorzystanie takich wspomnień w sieci, dzięki odtwarzalnemu nośnikowi, zajmuje jedynie… parę kliknięć ;) Teraz proces twórczy artystki może się odbywać w dowolnym miejscu i czasie – samotne spacery czy wielogodzinne podróże mogą stać się inspiracją do wielkich rzeczy, w których powstaniu pomoże niewielki smartwatch z wyjątkową duszą.Muzyka towarzyszy Marcelinie przez większą część dnia. Dlatego tak ważne jest dla niej, aby zawsze mieć ją pod ręką. Dzięki Huawei Watch artystka wszystkie swoje ulubione piosenki ma na wyciągnięcie palca, wciskającego przycisk „play” na 1,4-calowym, okrągłym wyświetlaczu Huawei Watch. Co prawda zegarek nie posiada własnego, wbudowanego głośnika, ale jego funkcjonalności w połączeniu ze smartfonem pełnym utworów sprawiają, że korzystanie z odtwarzacza jest jeszcze prostsze niż dotychczas.
Sterowanie playlistą znajdującą się na smartfonie za pośrednictwem Huawei Watch sprawia melomanom jeszcze większą frajdę.  W górach, na plaży, w szczerym polu czy w środku lasu, bez zasięgu, całkowicie offline muzyka brzmi w słuchawkach jeszcze lepiej, a wyjątkowości takich chwil i jedności, która tworzy się wtedy z otaczającą naturą, nie da się opisać. Tego trzeba posłuchać ;)
W towarzystwie Huawei Watch można czuć się naprawdę swobodnie. Nagrywanie, odsłuchiwanie i dzielenie się ulubioną muzyką za pośrednictwem smartwatcha sparowanego z telefonem to kolejny krok w stronę zacieśnienia współpracy nowoczesnej technologii i wszechobecnej w naszym życiu muzyki. Jaką przyszłość wyśpiewa sobie Marcelina? Z takim wsparciem jedno jest pewne. To będzie kreatywnie rozpalony czas!
Jeśli chcecie poczuć dotyk technologii na Waszych nadgarstkach, weźcie udział w naszym konkursie. Elegancki i funkcjonalny Huawei Watch może trafić właśnie do Was! Dołączcie do akcji #huaweiwatchismissing na naszym Instagramie https://www.instagram.com/huaweiconsumerpolska/ i cieszcie się inteligentnymi rozwiązaniami w designerskiej oprawie 24 h na dobę ;) Szczegóły w regulaminie.
 
 
 

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj