Cofnij

Zadanie na dzisiaj – znajdź swojego smartfona!

Poprzednim razem pisałam o tym, jak ważny w mojej pracy jest smartfon (http://blog.huaweipolska.pl/muzyka/Po_co_muzykowi_smartfon_) i ile ciekawych aplikacji oraz funkcji w Huawei P8 pomaga mi w tworzeniu muzyki czy przy kontaktach z fanami.

Wyobraźcie sobie teraz panikę, kiedy ostatnio nie mogłam go nigdzie znaleźć. Znacie to uczucie? Chcesz natychmiast do kogoś zadzwonić, wysłać sms-a, wstawić nowy wpis lub fotkę na FB, rozglądasz się i… nic. Telefon zniknął. I nie widać go w żadnym z „typowych” miejsc, w których zazwyczaj jest. A co najgorsze – obok Ciebie nie ma nikogo, kto mógłby zadzwonić na Twój numer i pomóc Ci zlokalizować urządzenie (katastrofa!).

Zawsze doprowadzało mnie to do szału. Poszukiwania telefonu trwały dłuższą chwilę i potrafiły nieźle wyprowadzić mnie z równowagi („gdzie on jest?!”, „ukradli?”, „ZGUBIŁAM!”). Wówczas zawsze obiecywałam sobie, że już nigdy więcej go nie zgubię. I nigdy mi się nie udało dotrzymać tej obietnicy.

Dlatego jak tylko usłyszałam o aplikacji FIND MY PHONE BY VOICE w moim Huawei, nie wątpiłam, że to funkcja stworzona specjalnie dla mnie:-D Z energią przystąpiłam do wyzwania - „pokaż, jak działasz!”;-)

Zasady poszukiwań są bardzo proste. Chcesz znaleźć swojego smartfona? Wystarczy, że go zawołasz!

Pierwsze próby były nieco nieśmiałe, bo chodzenie po mieszkaniu i wołanie „Huawei! Where are you?” nie jest typową czynnością domową. Zrozumiałam jednak, że to doskonała okazja do ćwiczenia głosu, jest przy tym sporo śmiechu (zabawa w chowanego z telefonem – lepiej być nie może) i niezła zagadka dla sąsiadów („Kim jest ten Huawei?”, „Chyba ma nowego psa…”). Sami zobaczcie, jak mi szło:Z czasem usprawniłam poszukiwania mojego smartfona. Idą mi jeszcze lepiej i coś czuję, że niedługo zacznę go gubić specjalnie. Wystarczy nadać swojemu Huawei P8 oryginalne imię i… sąsiedzi chyba nadal nie wiedzą, kim jest Grażyna ;)PS. Pisane z Grażyny ^_^

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj