Cofnij

WYJAZD #TEAMHUAWEI DO MONACHIUM

Wyjazd na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej, najlepsze miejsca na stadionie, spotkanie ze swoim idolem i cudowne wspomnienia na całe życie. Takie właśnie atrakcje czekały na zwycięzców konkursu Huawei! Wystarczyło tylko zrobić zdjęcie smartfonem Huawei P20 lub Huawei P20Pro i wygrać! Przeczytajcie sami, jak wyglądał wyjazd na mecz Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen i wyjątkowe spotkanie z Robertem Lewandowskim.

Początek wielkiej przygody

Po przybyciu do Monachium i rozgoszczeniu się w hotelu 10 zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi udało się zobaczyć najciekawsze miejsca Monachium. Cała wycieczka zakończyła się na Allianz Arenie, ale to tak naprawdę nie koniec, ale początek ich przygody! Gdy dotarli na miejsce i ubrali koszulki TeamHuawei, nie mogli się już doczekać wejścia na stadion! Podniecenie rosło z każdą minutą, a atmosfera wśród kibiców była niepowtarzalna. - Najbardziej będę wspominał mecz Bayernu na nowoczesnej Allianz Arenie, gdzie atmosfera i sam doping był nie do opisania. - mówi Paweł. - Miejsca jakie zapewnił nam Huawei to absolutny sztos! Siedzieliśmy w 5 rzędzie, zaraz za ławką gospodarzy. Z tych miejsc można było poczuć w powietrzu zapach trawiastej murawy, a piłkarze i trener byli na wyciągniecie ręki! - opowiada zachwycony Radosław. Podczas meczu cały stadion tętnił życiem. Wszędzie było słychać śpiewy, okrzyki radości ze strzelonych goli dla drużyny. Oczywiście Bayernu Monachium - drużyny Roberta Lewandowskiego! Co prawda tym razem nasz piłkarz gola nie strzelił, ale samo patrzenie na jego grę było dla wielu kibiców świetnym przeżyciem! - Choć Robert nie zapisał się na liście strzelców czułem się niesamowicie mogąc uczestniczyć w jego jubileuszowym 200. występie w barwach Bayernu Monachium. - dodaje Radosław. Ponadto TeamHuawei, jako najwierniejsi fani, swoim dopingiem zwrócili uwagę naszego piłkarza i otrzymali od niego specjalne pozdrowienia z boiska.

Po emocjach związanych z meczem kibice udali się zakosztować typowo bawarskiej kuchni i typowych dla bawarii trunków ;) Po długich rozmowach o meczu TeamHuawei wrócił do hotelu, aby przygotować się na kolejny dzień wrażeń, czyli na spotkanie z Robertem!Spotkanie Roberta z fanami

Ledwo co emocje po meczu opadły, tak już zastąpiły je jeszcze większe. Przed spotkaniem z Robertem Lewandowskim wśród wszystkich uczestników można było poczuć prawdziwą ekscytację! W niedzielę, po porannym śniadaniu i spacerze po okolicy, wszyscy zebrali się w jednej z sal i z niecierpliwością czekali na piłkarza. W końcu nadszedł ten moment! Robert wszedł do sali, gdzie został przywitany przez głośne okrzyki!

Nasz napastnik jak zwykle nie zawiódł. -Spotkanie z Robertem odbyło się w fantastycznej atmosferze, na początku przywitaliśmy go okrzykiem, który na pewno zapadnie mu na długo w pamięci. Później piłkarz pozował z nami do zdjęć, zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Wtedy też każdy z nas mógł zadać mu pytanie, a Robert na wszystkie z nich wyczerpująco odpowiedział. Myślę, że każdy z laureatów spędził z nim przyjemnie te 2 godzinki - opowiedział Mateusz.Po tak emocjonującym meczu i wyjątkowym spotkaniu ciężko było ochłonąć! Udało nam się jednak jeszcze zabrać naszych wiernych kibiców do muzeum BMW i wjechać na wieżę widokową w Centrum Olimpijskim. Była to świetna okazja, aby przed odlotem z dystansu spojrzeć na Monachium i ostatnie spędzone w nim dwa dni. - To fantastyczne gdy w ciągu paru dni spełniają się twoje największe marzenia! #MakeItPossible dziś wyjątkowo bliskie jest mi to hasło! - podsumowuje Radosław.Wszystkim wygranym jeszcze raz gratulujemy, a tym którym tym razem nie udało się wygrać aktywacji i możliwości przeżycia niezapomnianej przygody, życzymy powodzenia przy następnej akcji. Pamiętajcie! Bądźcie blisko FanClubu i TeamHuawei – będzie się jeszcze wiele działo!!!!