Cofnij

Pomysły na dobre prezenty, nie tylko od święta.

Do świąt zostało zaledwie kilka dni, a na Twojej liście pomysłów na prezenty jest pusto… Myślisz, że już nic nie wymyślisz? Bez obaw, w tym tekście znajdziesz podpowiedzi, jak wybrać prezent, który spełni marzenia i trafi w gust obdarowanego. 

#Dla każdego coś dobrego

Ile ludzi, tyle marzeń. Jak w takim razie znaleźć prezent, który będzie gwiazdką z nieba? Wystarczy podejść do wyszukiwania prezentów indywidualnie.Dlatego przed wyborem najlepszego prezentu z najlepszych, warto się zastanowić, kto i z czego najbardziej by się ucieszył. Jeżeli szukasz prezentu dla kogoś, kto jest bardzo wymagający nie tylko wobec siebie, ale też i wobec innych, to HUAWEI Mate 10 Pro będzie strzałem w środek tarczy. Dlaczego? Dlatego, że to maszyna, która myśli, przetwarza i przewiduje! Idealny partner w biznesie. Procesor Kirin 970 z wbudowaną sztuczną inteligencją dotrzymuje kroku na każdym kroku. 

HUAWEI Mate 10 Pro kupisz TUTAJ.

#Dla tych, którzy są w biegu

Są tacy, którzy wprost lubują się życiem w ciągłym biegu. I właśnie dla tych osób mamy propozycję prezentu - nie do odrzucenia. HUAWEI WATCH 2 to idealny partner biegowy. Smartwatch monitoruje tętno, mapuje trasę przebytego biegu, pozwala na śledzenie Twojego progresu i motywuje do osiągania wyznaczonych celów. Dodatkowo, niezwykle stylowy wygląd HUAWEI WATCH 2 sprawia, że można śmiałłączyć sport z elegancją. Zmienne tarcze i paski sprawiają, że możesz dopasować wygląd zegarka do siebie. Indywidualne dopasowanie do Ciebie i do Twoich sportowych potrzeb znajdziesz właśnie w smartwatchu HUAWEI WATCH 2.

HUAWEI WATCH 2 kupisz TUTAJ.
 # Dla świetnego spokoju

Święta to bardzo magiczny czas i każda z chwil, którą spędzamy wśród bliskich, jest wyjątkowa i ma swój niepowtarzalny klimat. I takie mają być także prezenty - wyjątkowe! Dlatego, jeżeli zastanawiacie się, co można sprezentować rodzicom, to wybierzcie MediaPad M3 lite. Tablet  łączy w sobie  świetne cechy, takie jak: lekkość, poręczność, możliwość używania go przez wiele godzin- ponieważ został wyposażony w solidną baterię o mocy 6600 mAh. Taki sprzęt z pewnością zadowoli najbliższych, którzy chcą się relaksować i korzystać znajnowocześniejszej technologii jednocześnie. 


HUAWEI MediaPad M3 kupisz TUTAJ.

#W Twoim interesie

Prowadzenie własnej firmy, liczne spotkania z klientami, wymagające projekty lub praca, która wymaga przemieszczania się codziennie w inne miejsce - taki styl  życia nie jest ani dziwny, ani niespotykany. Dlatego jeżeli masz kogoś wśród bliskich, kto jest typem człowieka-orkiestry i multitaskingowym czarodziejem z funkcją teleportacji, to najlepszym prezentem, jaki możesz wymyślić dla takiej osoby, jest MateBook X. To niezwykle subtelnie wyglądający laptop z niesamowicie potężnym wnętrzem. To technologiczny majstersztyk, dzięki któremu możesz zarządzać swoją pracą z każdego miejsca. HUAWEI włożył w ten ultramobilny tablet najlepsze serce z możliwych. 

#Czas dla rodziny

Podczas świąt aparaty idą w ruch! Chwalenie się swoimi świątecznymi potrawami na kanałach społecznościowych lub wrzucanie zdjęć ze spotkań firmowych, rodzinnych i z przyjaciółmi jest na porządku dziennym. Dlatego podczas tego magicznego okresu potrzebny jest sprzęt, dzięki któremu każda z wyjątkowych chwil zostanie uchwycona i zachowana na bardzo długi czas. Aparaty idą w ruch! HUAWEI Mate 10 lite jest wprost stworzony do tego, by robić niezliczoną ilość zdjęć. Dwa przednie aparaty z genialnym trybem do selfie i dwa główne aparaty, tworzą ze smartfona przenośne studio fotograficzne. Obszerna pamięć w Mate 10 lite, bo aż 64 GB, pozwoli na to, żeby przywoływać w swoich wspomnieniach najlepsze momenty, kiedy tylko chcesz. 

 

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj