Cofnij

#AddictedToYou, komu wyznasz to w Walentynki?

#AddictedToYou

Pierwsze co robisz po przebudzeniu, to sięgasz po telefon i sprawdzasz skrzynkę z wiadomościami lub messengera. W autobusie uśmiechasz się co chwilę do siebie, gdy powiadomienia wyskakują jedno po drugim na wyświetlaczu. Wchodzisz do pracy, kładziesz telefon na biurku, by nie przegapić żadnej z przychodzących wiadomości, o której poinformuje Cię Twój smartfon lekko wibrując. Zastanawiałeś się, czy to może aby nie jest już uzależnienie? Huawei wie, co za nim stoi.  To osoby, z którymi chcesz być w ciągłym kontakcie, bo wiele dla Ciebie znaczą. To uzależnienie od szczęścia. A szczęściu trzeba pomagać, więc i tu, Huawei ma dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia :)Niech całe miasto zobaczy Twoje wyznanie miłości!

Takiej akcji jeszcze nie było! W te Walentynki po raz pierwszy masz możliwość sprawić, by Twoja druga połowa zaniemówiła  i zapamiętała tę chwilę na długie lata! W jaki sposób to zrobić?  Wystarczy, że przyjdziesz do jednego z punktów sprzedaży Huawei w dniach  1.02 do 9.02 i przelejesz swoje uczucia na wirtualny Walentynkowy Liścik, do którego załączysz także zdjęcie zrobione specjalnie na tę okazję. A następnie czekaj na informację, kiedy Twoja Walentynka zostanie wyświetlona na ogromnym billboardzie tuż obok Złotych Tarasów. Tryb "wyciszenia" u Twojej drugiej połówki będzie murowany, gdy zobaczy wielkie słowa na wielkim formacie. 

Adresy sklepów, w których możesz stworzyć Liścik Walentynkowy znajdziesz tutaj:

- Salon Serwisowy Huawei, Andersa 33, 00-159 Warszawa
- Złote Tarasy, Saturn, Złota 59, 00-120 Warszawa
- Blue City, Saturn, Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa

Huawei walentynki

Konkurs!

Czy wiesz jak najprościej wyrazić miłość? Każdy pomysł od serca jest dobry!

Zrób wyjątkowe zdjęcie przepełnione uczuciem, opisz swoją historię miłosną w treści posta i umieść ten wyjątkowy Liścik Walentynkowy na swoim profilu na Facebook'u. Koniecznie dopisz hashtag #AddictedToYou i wyślij swoją walentynkę w wirtualny świat

Pokaż, co czujesz i wygraj wyjątkowy smartfon HUAWEI Mate 10 lite lub inne fantastyczne nagrody!

Weź udział w konkursie TUTAJ!

huawei walentynki

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj