Cofnij

Wiele pasji, jeden #TeamHuawei

Po czym poznać prawdziwych przyjaciół? Po tym, że akceptują Ciebie i Twój punkt widzenia. Każdy patrzy przecież na świat inaczej. W Huawei cenimy różnorodność i prawdziwe relacje. Wierzymy, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w pasji. Z tej inspiracji zrodził się Team Huawei. Społeczność pasjonatów, w której talenty i zainteresowania łączymy z przekonaniem, że wszystko jest możliwe. Na co czekasz? Poznaj zespół i dołącz do nas! Czym jest #TeamHuawei?

Team Huawei to społeczność, wokół której zawsze sporo się dzieje.  Z pomocą fanów realizujemy zakręcone projekty, wspólnie rozwijamy nasze pasje i dobrze się przy tym bawimy. Mamy różne talenty i marzenia, ale wspólną determinację do ich realizacji. To właśnie ona w niecodzienny sposób połączyła nas w jeden zespół. Ze wsparciem naszej technologii na stwierdzenie „nie da się” odpowiadamy: #MakeItPossible.

Kto jest na pokładzie #TeamHuawei? 

Team Huawei rośnie w siłę z każdym dniem. Nasze szeregi zasila wiele barwnych i znanych osobowości: youtuberki znane z kanału Szparagi - Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak, finaliści 5. edycji programu „Top Model” Karolina Pisarek oraz Jakob Kosel, aktorka Marta Wierzbicka, prezenter radiowy Krzysztof „Jankes” Jankowski, kucharz Damian Kordas i fotograf Błażej Jeleń. To nie zlepek przypadkowych osób, a kreatywni zapaleńcy szczerze oddani marce. Uczestniczą w wydarzeniach, biorą udział w warsztatach i współtworzą nasze social media, przejmując gościnnie Insta Stories. Realizują także nietypowe projekty, takie jak trwający obecnie konkurs #seemorefood, czy współpraca z programem Onet Rano, gdzie co poniedziałek ok. 7.55 dyskutujemy o nowościach i trendach w branży mobilnych technologii.

Q&A, czyli Team Huawei o #TeamHuawei 

O zespole najlepiej opowie sam zespół. Postanowiliśmy zapytać team o kulisy wspólnej przygody.

Dlaczego #TeamHuawei?

[Jakob Kosel] Team Huawei to zbiór bardzo fajnych, pozytywnie zakręconych ludzi, dla których smartfon i elektronika to nierozłączony element życia codziennego. Wiedziałem, że nie będę się tu nudzić i czułem, że energia Kosela dostanie jeszcze większego powera!

[Szparagi] Mało jest marek, które tak otwarcie podchodzą do współpracy z youtuberami. Przy rozmowach z Huawei od razu wyczułyśmy, że będziemy miały dużą swobodę działania. Marka słucha naszych sugestii i mamy wrażenie, że wspólnie budujemy strategie. Huawei również jako jedna z nielicznych marek stawia na długofalową współpracę. Daje nam to poczucie bezpieczeństwa i zachęca do większej aktywności w budowaniu czegoś wspólnie. Pozwala też naszym widzom przyzwyczaić się do tego, co widzą na swoich ekranach. 

[Marta Wierzbicka] Dołączyłam do #TeamHuawei, bo to przede wszystkim fajna, zwariowana ekipa :) Jesteśmy z różnych „planet”, ale myślę, że mamy podobne podejście do świata, zabawy, no i wszyscy kochamy technologiczne gadżety.

[Damian Kordas] #TeamHuawei to wspaniali ludzie, pełni pozytywnej energii i z mnóstwem kreatywności. Dołączając do teamu, wiedziałem, że wspólnie możemy więcej 🙂

[Karolina Pisarek] Huawei jest zdecydowanym numerem 1 w Polsce! Być w jego teamie to sama przyjemność! Każdy dzień współpracy jest ekscytujący, bo rzuca nam nowe wyzwania, wciąż uczymy się czegoś nowego. Poza tym Huawei jako marka wciąż się rozwija, udoskonala. To daje nam motywacje do pracy również nad sobą! W Team Huawei ludzie wciąż chcą iść do przodu i cieszyć się życiem! 

[Błażej Jeleń] To była szybka decyzja. Prężnie działająca i rozwijająca się na polskim rynku firma, współpraca ze świetnymi ludźmi i, co najważniejsze, fenomenalny sprzęt. To są właśnie powody dla których, bez długiego zastanawiania się, postanowiłem zostać częścią #TeamHuawei. 

Co dla Ciebie znaczy #MakeItPossible?

[Jakob Kosel] Z hasłem #MakeItPossible utożsamiam się od momentu, gdy 2 lata temu Huawei pojawił się w moim życiu. To cudowne, że technologia doszła do takiego poziomu, w którym elektronika wspiera mnie i tworzy spójną całość. Jestem użytkownikiem tableta, watcha i smartfona, co daje mi maksymalną wygodę. Nawet TV przełączam swoim Huawei P20 Pro.

[Krzysztof „Jankes” Jankowski] Bez wątpienia uwielbiam nowe wyzwania. Zawsze starannie dobieram projekty, w których uczestniczę i których się podejmuję. Marka Huawei to coś więcej niż potocznie mówiąc - telefony. To przynależność do fajnej idei i opowieści o swoich sukcesach, które finalnie zależą właśnie od nas samych. Huawei poprzez swoje wpisy i zdjęcia z Robertem Lewandowskim opowiada o sukcesach i wytrwałości w dążeniu do celu. Ciekawa osobowość i inspiracja, nie tylko dla mnie. Poza tym lubię tę dewizę: „Wygrywając dziś, wygrywasz jutro”. Coś w tym jest!

[Szparagi] Nasza praca to ciągle #MakeItPossible! Zaczyna się od pomysłu, który przeradza się w prawdziwy film. Robiąc pierwszy musical w historii YouTube, nikt nie wierzył, że to się uda bez wielkiego budżetu. Udało się, a wyświetlenia filmu wciąż rosną :) Często pracujemy nad kilkoma projektami naraz, towarzyszy nam stres i tu ratuje nas ciągła możliwość bycia w kontakcie i wspierania się dzięki produktom Huawei.

[Marta Wierzbicka] Pewnie zabrzmi to banalnie, ale w naszym życiu naprawdę wszystko może stać się możliwe. Wystarczy tylko chcieć i mieć świadomość, jak wiele jesteśmy w stanie tak naprawdę zrobić. W ostatnim czasie przekonałam się o tym nie raz. I trzeba wierzyć w ludzi, oni bez wątpienia pomagają nam doświadczać rzeczy niesamowitych, czasem nie do opisania.

[Damian Kordas] #MakeItPossible to moje motto. Każdego dnia staram się udowadniać, że niemożliwe nie istnieje i że każde nasze marzenie i każdy postawiony sobie cel jest możliwy do spełnienia!

[Karolina Pisarek] Nie ma rzeczy niemożliwych - to moje motto na co dzień! Staram się żyć, mając je w głowie! Huawei jest dla mnie definicją tego stwierdzenia! Szybko rozwijająca się elektronika i przede wszystkim nowe niezawodne funkcje aparatu pokazują, że wszystko jest możliwe. Piękne zdjęcie w złym świetle!? Jednak możliwe! Zaczęłam to mówić do fotografów na sesji. Jak masz złe światło, to zmień na Huawei! Problem z głowy! :) 

[Błażej Jeleń] Cała moja przygoda z Huawei to jedno wielkie #MakeItPossible! Kiedy znajomi pytają mnie, jak udało mi się nawiązać tę współpracę, to opowiadam im historyjkę, którą wieńczę tym właśnie hasłem. Pewnego dnia wstałem z uśmiechem na ustach, pomyślałem o swojej fotografii i o tym, że czas w końcu coś z tym zrobić, kogoś zainteresować. Napisałem dwie strony o swojej największej pasji, kliknąłem wyślij i włączyłem tryb "będzie, co będzie”. Parę godzin później chodziłem uradowany po mieszkaniu, ponieważ ktoś docenił moją pracę, pasję oraz zaangażowanie i zaproponował mi dołączenie do #TeamHuawei. Dzięki temu zrozumiałem, że #MakeItPossible to przełamywanie własnych barier, które pozornie wydają się niemożliwe do pokonania.

Na jaki z nadchodzących projektów czekasz najbardziej?

[Jakob Kosel] Najfajniejsze projekty to te spontaniczne! Jako fan sportu, futbolu, nie mogę się doczekać nadchodzącego Mundialu! Tym bardziej kiedy w Team Huawei jest Robert Lewandowski! Z niecierpliwością odliczam godziny do startu! POLSKA GOLA!  LEWY TEAM HUAWEI JEST Z TOBA!

[Szparagi] Chyba jak każdy Biało-Czerwony - Mundialu 2018! Trzymamy kciuki za chłopaków, a przede wszystkim za Roberta. Cieszymy się, że mieliśmy okazję się poznać i możemy powiedzieć, że jesteśmy w jednym teamie!

[Marta Wierzbicka] Już nie mogę się doczekać emocji, które czekają nas w trakcie Mundialu, gdy razem z Team Huawei będziemy kibicować Robertowi Lewandowskiemu i naszej reprezentacji. Nie jestem wytrawną fanką piłki nożnej, ale przy tak dużych wydarzeniach zawsze daję się ponieść tej atmosferze i emocjom.

[Damian Kordas] Najlepiej czuję się gotując, więc to właśnie warsztatów kulinarnych #SeeMoreFood nie mogę doczekać się najbardziej.

Chcesz dołączyć do Damiana i wziąć udział w warsztatach? Kliknij tutaj.

[Karolina Pisarek] Kolejnego smartfona! Chociaż… nie wiem co jeszcze można byłoby ulepszyć? :) 

W #TeamHuawei emocji nie brakuje!

W Team Huawei nudzie mówimy stop! Wiele projektów za nami, jeszcze więcej przed nami! Napędza nas pasja, którą uwielbiamy się dzielić. Dlatego m.in. co wtorek wybieramy zdjęcia fanów oznaczone #TeamHuawei i share’ujemy na naszym Insta Stories. Gdy w jednej drużynie spotyka się tak wielu inspirujących ludzi, jedno jest pewne: musi wydarzyć się coś niezwykłego! My już zacieramy rączki na myśl o tym, co przed nami. Pomysłów nam nie brakuje. Dołącz do nas - będzie się działo!

Najbliższa możliwość spotkania się z #TeamHuawei już 2 czerwca podczas warsztatów kulinarno-fotograficznych #SeeMoreFood, które poprowadzi Damian Kordas. Do zobaczenia!

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj