Cofnij

Ten typ ma klasę, czyli smartfonowy savoir-vivre z telefonem

Nie odkrywamy Ameryki mówiąc, że posiadanie smartfona jest już tak naturalne jak oddychanie. Pęd technologiczny, postęp cywilizacyjny i nowe trendy kulturowe sprawiły, że jesteśmy na łączach prawie non stop. Warto więc tak samo jak dobrych manier przy stole, nauczyć się też mobilnego savoir vivre'u. Jak korzystać ze smartfona z klasą? 

Oszczędzaj głos

Zdarzyło Ci się jechać w pociągu, autobusie lub tramwaju i usłyszeć więcej niż byś chciał od przypadkowych współpasażerów? Pamiętaj, że do smartfona nie trzeba krzyczeć. Zwłaszcza, gdy znajdujesz się w dużym towarzystwie. Nawet gdy mówicsz cicho, mikrofon sobie poradzi, a osoba po drugiej stronie słuchawki spokojnie wszystko zrozumie. Jeśli szykuje się dłuższa pogawędka, dla własnego komfortu warto skorzystać z zestawu słuchawkowego. Bardziej prywatne rozmowy lepiej jednak zostawić na chwile, którym nie towarzyszą tłumy słuchaczy. Czasami więc przydają się szablony wiadomości, które z Huawei Mate 10 lite można wysłać w chwili, gdy rozmawianie będzie krępujące nie tylko dla Ciebie, ale i dla wszystkich wokół. Poza standardowymi szablonami takimi jak: „Przepraszam, zadzwonię później” czy „Jestem w drodze”, możesz ustawić swoją własną autoodpowiedź, np. „Mamusiu, już do Ciebie jadę!”.


Wycisz się

Każdy z nas niejednokrotnie zetknął się z sytuacją, kiedy będąc na kolacji ze swoją drugą połówką, na cały głos rozległ się dźwięk czyjegoś dzwoniącego telefonu. Cały romantyczny nastrój został w momencie zepsuty przez wszechobecny, najnowszy hit radiowy. Jak ustrzec się przed dziesiątkami nienawistnych spojrzeń w chwili, gdy dzwoni nam komórka? Odpowiedź jest prostsza niż się wydaje. Wystarczy pamiętać o wyciszeniu dzwonka. Wibracje powiadomią Cię o przychodzącym połączeniu lub wiadomości. Nie zrujnujesz romantycznego nastroju, a wszystkie zaległe powiadomienia nadrobisz spokojnie w domu ;)

But first.

Selfie w towarzystwie? Nie ma w tym nic złego! Zwłaszcza, gdy jesteś posiadaczem Huawei Mate 10 lite, który ma podwójny przedni obiektyw wprost stworzony do tego celu! Jedyne o czym musisz pamiętać, to że nie każdy, kto jest uwieczniony na selfie, chce zaistnieć na Twoim profilu w mediach społecznościowych. Zanim upublicznisz wizerunek swoich przyjaciół, to w dobrym tonie jest zapytać ich o zgodę. Lepiej to zrobić, choćby dla własnego dobra. Zemsta może być słodka ;)

Delektuj się chwilą

Hashtag #Food wciąż króluje w mediach społecznościowych. Wiadomo, że smakowite fotki zgarniają dużo lajków i serduszek. Poza delektowaniem się widokiem tego, co akurat masz na talerzu oraz jakością zdjęć wykonanych przez aparat w Huawei Mate 10 lite, warto pamiętać też aby cieszyć się czasem spędzanym w dobrym towarzystwie. Jeśli nie jesz sam, nie pstrykaj tylko fotek swojego talerza. Dorzuć kilka z przyjaciółmi, uchwyć atmosferę dookoła. Opcja wykrywania twarzy sprawi, że Huawei Mate 10 lite doskonale uchwyci każdy uśmiech przy stole.

Trzymaj fason

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - przysłowie stare jak świat. Ale też i prawdziwe. Nieważne, czy idziesz na spotkanie biznesowe czy na pierwszą randkę - outfity i dodatki, które podkreślają styl są ważne. Wszelkie dylematy odnośnie elegancji, dobrego stylu, wyjątkowego designu i nowoczesnej kolorystyki zostają rozwiązane, gdy masz Huawei Mate 10 lite. Jego wygląd zachwyca i pasuje do każdego. Z tak eleganckim smartfonem w ręce, w każdej sytuacji będziesz się czuł komfortowo.

Sprawdź najnowszego HUAWEI Mate 10 lite

http://consumer.huawei.com/pl/phones/mate-10-lite/

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj