Cofnij

Wielkie otwarcie Huawei Warszawa startuje już 15 grudnia!

Koncert Sarsy, spotkania z ekipą #TeamHuawei, w tym z Anną Lewandowską czy Kubą Wojewódzkim, warsztaty fotografii mobilnej oraz mnóstwo konkursów z nagrodami. To tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy na wielkie otwarcie pierwszego sklepu Huawei w Polsce i w tej części Europy. 15 i 16 grudnia w Centrum Handlowym Arkadia będziecie mogli skorzystać aż z kilkunastu specjalnych ofert promocyjnych na zakup sprzętu z oferty Huawei.


Dwudniowe świętowanie w Arkadii


Otwarcie nowoczesnego sklepu Huawei Warszawa świętujemy przez cały weekend, 15 i 16 grudnia. Hol główny Arkadii zostanie zaaranżowany na potrzeby dwudniowego, hucznego celebrowania – stanie tam między innymi duża scena, na której odbywać się będą konkursy z nagrodami oraz spotkania z influencerami z #TeamHuawei. Pierwszego dnia będziecie mogli spotkać się m.in. ze znanym dziennikarzem muzycznym Jankesem oraz z modelami Karoliną Pisarek i Jakobem Koselem. O 15:00 odbędzie się koncert Sarsy, jednej z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Będzie też okazja, by osobiście spotkać aktorkę Martę Wierzbicką i znany z YouTube’a duet Szparagi, tworzony przez Karolinę Pielesiak i Natalię Szymaniec. Przez cały dzień zadbamy, by nie zabrakło fantastycznych atrakcji w holu głównym Arkadii. Przed Wami możliwość zdobycia własnej karykatury, którą artysta stworzy na tablecie czy warsztaty z freestyle footballu.

Drugi dzień wielkiego święta Huawei na pewno przypadnie Wam do gustu. Organizujemy dla Was warsztaty fotografii mobilnej, na których poznacie proste techniki wykonywania świetnych zdjęć portretowych czy selfie za pomocą smartfona. W ramach warsztatów, swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z Wami fotograf Błażej Jeliński z #TeamHuawei. Drugiego dnia nie zabraknie też naszych influencerów. Niedzielne popołudnie będziecie mogli spędzić z Anną Lewandowską, która niedawno dołączyła do #TeamHuawei. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Wywiad z Anną na naszej scenie przeprowadzi jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce – Kuba Wojewódzki. Jedną z najciekawszych atrakcji tego dnia będzie też pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Adriana Pruskiego (Just Edi), znanego z programu telewizyjnego „Mam Talent”.

Atrakcje w nowym sklepie

W samym sklepie Huawei Warszawa – zlokalizowanym na parterze, w pasażu Canaletto, w prawym skrzydle od głównego wejścia do Arkadii – będą czekać na Was liczne niespodzianki. Sklep Huawei Warszawa uroczyście otworzymy 15 grudnia, tuż przed 11:00. Na naszych pierwszych gości czekać będzie tort i szampan. W przestrzeni sklepu przez dwa dni odbywać się będą spotkania z influencerami #TeamHuawei, m.in. z Sarsą, Anną Lewandowską i Kubą Wojewódzkim. Każde z takich spotkań zapowie konferansjer. W ramach otwarcia będziecie mogli doświadczyć całego portfolio Huawei: od innowacyjnych smartfonów, przez laptopy, tablety, wearables aż po zaawansowane akcesoria. A w związku z tym, że to dla nas szczególny moment, przygotowaliśmy dla Was kilkanaście ofert promocyjnych. Jeśli zastanawiacie się, co sprawić bliskim pod choinkę, koniecznie wpadnijcie w weekend do Arkadii. Pomysłów na świąteczne prezenty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach z pewnością nie zabraknie!


Więcej niż sklep – dom marki Huawei


Sklep Huawei Warszawa to miejsce, w którym konsumenci mogą poznać całe portfolio produktów Huawei. Nowoczesne multimedialne elementy wnętrza, w tym interaktywne stoły ekspozycyjne, mają ułatwić klientom poznawanie specyfikacji i możliwości urządzeń. Na półkach wystawione są wszystkie produkty z portfolio marki – smartfony, laptopy, tablety, zegarki i opaski sportowe, a także szeroka gama akcesoriów oraz wyposażenia dodatkowego. Sklep będzie świadczył też usługi serwisowe.

Sprawdźcie szczegółowy plan świętowania i wpadajcie w weekend do warszawskiej Arkadii: https://facebook.com/events/2314664072097348/ 


Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj