Cofnij

Marcin Tyszka dołączył do Team Huawei!

Fotograf Marcin Tyszka właśnie dołączył do Team Huawei – grupy influencerów promujących produkty marki. Nowego zawodnika w drużynie powitał ambasador marki, Robert Lewandowski, a ogłoszenie miało miejsce podczas warszawskiej premiery najnowszych smartfonów z serii P30. Od teraz Marcin będzie sporo fotografował nowym smartfonem Huawei P30 Pro. Witamy w Team Huawei!

Marcin Tyszka to ceniony na świecie fotograf specjalizujący się w wyjątkowych sesjach modowych. Jego prace gościły na okładkach największych magazynów mody na świecie, między innymi Vogue, Elle, Marie Claire oraz Vanity Fair. Przed obiektywem Tyszki pozowały największe gwiazdy świata mody, wśród których na szczególną uwagę zasługują Naomi Campbell, Milla Jovovich czy Eva Herzigova. Marcin Tyszka świętuje w tym roku 25-lecie swojej pracy artystycznej. Tym bardziej cieszy fakt, że możemy gościć go w Team Huawei.


Nowy, kreatywny zawodnik w Team Huawei

Marcin Tyszka dołączył do grona influencerów, którzy na co dzień aktywnie korzystają z możliwości technologicznych urządzeń Huawei, dzieląc się z fanami efektami swoich prac. Wśród nich znajdują się między innymi Anna Lewandowska, Kuba Wojewódzki, Krzysztof Jankowski „Jankes”, SARSA, Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Marta Wierzbicka, Damian Kordas czy duet Szparagi.

– Bardzo cieszę się, że dołączam do drużyny, która składa się z tylu wspaniałych osobowości. Moje pierwsze wrażenie z używania Huawei P30 Pro to przede wszystkim ogromne zaskoczenie, że tak małym urządzeniem można robić zdjęcia, które nadają się do profesjonalnej kampanii reklamowej. Ich jakość jest tak wysoka, że można je wydrukować na wielkim formacie, co dla mnie jako profesjonalnego fotografa, jest niezwykłym odkryciem – powiedział Marcin Tyszka.

Podczas premiery, Marcin został uroczyście powitany przez kapitana Teamu, Roberta Lewandowskiego. – Team Huawei to siła mocnych osobowości, drużyna ludzi przeróżnych talentów. Każdy z nich osiągnął sukces w swojej dziedzinie i ten sukces nie był im podarowany, ale został wypracowany przez każdego z nich. To dotyczy mnie i każdego członka Team Huawei, także Marcina Tyszki, który do nas dziś dołącza – powiedział Robert Lewandowski.


– Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że Marcin Tyszka dołączył do drużyny Huawei, która pełna jest wspaniałych osobowości. Dorobek Marcina i jego uznanie dla fotograficznych możliwości naszego telefonu to namacalny dowód na niezwykły rozwój fotografii mobilnej, przełamywanie technologicznych barier. Dzięki temu profesjonalny fotograf może traktować dziś smartfon jako alternatywne narzędzie pracy – powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digitalu w Huawei Consumer Business Group Polska.

Przełomowa seria Huawei P30

Globalna premiera serii P30 odbyła się 26 marca w Paryżu. Model Huawei P30 Pro jest pierwszym na rynku smartfonem z peryskopowym zoomem. Umożliwia wykonanie zdjęć w niespotykanym dotąd zbliżeniu, przy użyciu 10-krotnego zoomu hybrydowego lub 50-krotnego zoomu cyfrowego. W nowym, poczwórnym aparacie modelu P30 Pro, stworzonym we współpracy z Leica, znajduje się też super czuły sensor, który zapewnia wysoką jakość zdjęć i filmów wideo. Smartfon pozwala na uzyskanie świetnych efektów nawet przy słabym świetle, wieczorem i w nocy.

Stowarzyszenie Wydawców Prasy Fotograficznej (TIPA) wyróżniło Huawei P30 Pro, przyznając mu tytuł ,,Najlepszy smartfon fotograficzny”. Możliwości nowego, flagowego smartfona Huawei, docenione zostały także w niezależnym rankingu fotografii mobilnej DxOMark. Huawei P30 Pro otrzymał 112 punktów, osiągając najwyższy wynik w historii DxOMark.

Sesja okładkowa wykonana smartfonem

Na efekty współpracy Marcina Tyszki z Huawei nie trzeba długo czekać. Połączenie przełomowych możliwości fotograficznych Huawei P30 Pro i talentu Marcina przyniosło pierwszą w Polsce sesję okładkową w magazynie mody, w całości wykonaną smartfonem. Sesja z udziałem modelki Karoliny Pisarek została stworzona dla miesięcznika Glamour i uświetniła okładkę magazynu, który właśnie obchodzi swoje szesnaste urodziny.


– Na pewnym etapie pracy zawodowej coraz trudniej o zaskoczenie. A tutaj do zaskoczenia doszło, gdy wziąłem do ręki smartfon Huawei P30 Pro i po raz pierwszy w swojej karierze podjąłem się wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej telefonem. Dzisiaj każdy z nas ma w kieszeni telefon, możemy szybko i łatwo robić nim zdjęcia. Nie jest to jednak powszechne narzędzie w rękach fotografów modowych. Razem z Huawei udowadniamy teraz, że korzystając ze smartfona, można z powodzeniem wykonać profesjonalne, piękne zdjęcia, które mają tak wysoką jakość, że można je wykorzystać do wielkoformatowego druku w profesjonalnej kampanii reklamowej – powiedział Marcin Tyszka.

Z efektów współpracy zadowolona jest również Dorota Haller.  – To jest piękna sesja, nowoczesna i lekka. Marcin Tyszka uchwycił piękno Karoliny Pisarek, a nasz telefon zdał egzamin w tym niecodziennym zadaniu, jakim było wykonanie profesjonalnych zdjęć do magazynu mody. Uznanie dla fotograficznych możliwości Huawei P30 Pro ze strony tak cenionego fotografa to najlepsze uwiarygodnienie jakości naszego produktu.

Majowy numer Glamour w kioskach jest już od 12 kwietnia. Oprócz okładki z Karoliną Pisarek, znajdziecie tam również obszerny materiał zza kulis sesji. Tymczasem cieszymy się z obecności Marcina Tyszki w Team Huawei i czekamy na nowe, wspólne projekty!


Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj