Cofnij

Zaraz otwieramy! Konferencja poświęcona Huawei Warszawa

Odliczamy dni do otwarcia flagowego sklepu Huawei w Warszawie, które odbędzie się już 15 i 16 grudnia w Centrum Handlowym Arkadia. Wczoraj, na konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu i nie tylko, pojawili się przedstawiciele Huawei z ambasadorem marki, Robertem Lewandowskim. Dla obu stron był to dzień pełen dobrych wiadomości.


Ambasador jest tylko jeden i zostaje na dłużej

Przed wyjątkowo ważnym wydarzeniem, jakim jest otwarcie pierwszego tak nowoczesnego punktu sprzedaży w Polsce i w całej Środkowo-Wschodniej Europie, nie mogło zabraknąć ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego.

– Huawei jest marką, która nieustannie mnie zaskakuje, która z każdym nowym produktem jest w czymś pierwsza na świecie. Od początku współpracy czułem, że ma duży potencjał i będzie się rozwijać. Huawei pasuje do mnie, do drogi, jaką przeszedłem. Hasło „Make it possible”, jakie przyświeca firmie, doskonale odzwierciedla również moją historię – też musiałem wielokrotnie stawiać czoła przeciwnościom losu i walczyć, by być jeszcze lepszym i nigdy się nie poddałem. Cieszę się, że jestem ambasadorem Huawei, częścią całego #TeamHuawei i zawsze czekam z niecierpliwością na nowe produkty marki – powiedział kapitan #TeamHuawei na wczorajszej konferencji.


W konferencji wziął udział również Yanmin Wang, prezes Huawei Consumer Business Group odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią i kraje nordyckie. Wang ogłosił przedłużenie kontraktu z Robertem Lewandowskim jako ambasadorem marki.


– Robert Lewandowski idealnie odzwierciedla hasło naszej marki „Make it possible”. Dzięki uporowi i ambicji osiągnął szczyty w swojej profesji. Podobnie jak Robert, wierzymy, że wszystko jest możliwe. Ten rok jest dla nas szczególny, staliśmy się drugim największym producentem smartfonów na świecie. Marką, która wyznacza trendy w branży i oferuje najpotężniejsze telefony – powiedział Yanmin Wang.


Nowe miejsce kontaktu z marką

Huawei Warszawa to pierwszy flagowy sklep Huawei w Europie Środkowo-Wschodniej i drugi w Europie, zaraz po Mediolanie. Miejsce jest nie tylko punktem sprzedaży, ale też przestrzenią, gdzie prezentowane będą nowości marki. Jako jedni z pierwszych w Polsce będziecie mogli je testować, a także osobiście przekonać się o użyteczności naszych najbardziej innowacyjnych technologii. Eksperci Huawei pokażą Wam, jak sztuczna inteligencja w procesorze telefonu może pomóc na przykład w tworzeniu zachwycających zdjęć, niezależnie od umiejętności fotografującego czy warunków zewnętrznych.

– Podczas przygotowań długo myśleliśmy nad koncepcją sklepu i doszliśmy do wniosku, że sam sklep to za mało. To jest nasz dom, dom naszej marki. Stworzyliśmy więc wyjątkowe miejsce, do którego konsumenci będą mogli przyjść i doświadczyć wszystkich produktów z naszego portfolio, uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach angażujących fanów marki oraz spotkaniach z naszymi influencerami z #TeamHuawei – powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital w Huawei CBG Polska.


Super zestawy na otwarcie!
Wejdź na https://consumer.huawei.com/pl/huawei-warszawa/ 
i sprawdź naszą ofertę.

  • Zapisany do testów
    grzesiek_k

    Super Huawei! Z Marką jestem od dawna od dziś mam Huawei Mate 20 pro i Watch GT. Czekam w oknie na Giftbox i Tablet. Byłoby to uwięczenie tej przygody. Solon zamierzam także odwiedzić. Powodzenia.