Cofnij

Fani od zawsze - Lewy jakiego nie znasz w nowej serii filmów

Jak się rodzi sukces? Początki kariery najlepszych sportowców mają swój wspólny mianownik w wielkim potencjale. W talencie i jego szlifowaniu. Następnie, przy dobrym poprowadzeniu i rozwoju, wyniki przychodzą same. 

Jednak, aby talent rozwinął w pełni skrzydła, potrzebna jest wiara w swoje umiejętności. Jak sobie poradzić przy pierwszym i kolejnym zwątpieniu? Z pomocą przychodzi wsparcie wśród pierwszych fanów. Przyjaciół, którzy trzymają kciuki i podtrzymują na duchu. Dzięki którym marzenia mogą się ziścić. Fanów, którzy byli od zawsze. 

O wsparciu, przełamywaniu barier i dążeniu do niemożliwego opowiada najnowszy cykl filmów „Fani od zawsze” z ambasadorem marki Huawei - Robertem Lewandowskim. Wybór najważniejszych rozgrywek piłkarskich na start akcji nie jest przypadkowy. To podczas wydarzeń na najgorętszych arenach świata niemożliwe staje się możliwe. 

Trzy filmy opowiedziane przez przyjaciół Roberta Lewandowskiego odzwierciedlają wartości marki Huawei podsumowane w dewizie  Make It Possible. Z czasem zabawnych, czasem wzruszających historii dotyczących Roberta, a opowiedzianych ich oczami, wyłania się odpowiedź na pytanie dlaczego to własnie Robert Lewandowski jest na szczycie. 

W kolejnych odcinkach przyjaciele odsłaniają kolejne cechy charakteru Roberta: Wytrwałość w dążeniu do celu, nawet gdy trafiały się porażki. Perfekcjonizm w każdym detalu uwidoczniony chociażby w ogromnej liczbie godzin przeznaczonych na ćwiczenie karnych, czy gotowość do poświęcenia czasu spędzanego ze znajomymi na ciężkie ćwiczenia. 
Najważniejsze zaś to to, że jak potwierdzają przyjaciele, Robert się nie zmienia, pozostaje tym samym człowiekiem co przed laty. To właśnie ta skromność i konsekwentne dążenie do celu spowodowały, że teraz, każdy młody chłopak na podwórku chce „być Lewandowskim”, a koszulki z jego nazwiskiem noszą nie tylko Polacy. To historia, która mówi, że warto mierzyć wysoko. 

Realizacja planu Make It Possible w wykonaniu Roberta Lewandowskiego nie miałaby miejsca, gdyby nie przyjaciele. Wsparcie Marc'ia, Roberta i Marka pomogły przekuć ambicję piłkarza w jego sukces. Solidarność polskiego reprezentanta przetrwała zaś próbę czasu. Sukces to nie wszystko, jeśli nie stoi za nim ludzki czynnik.

Epizod 1.


Epizod 2.


Epizod 3. 


 

Oglądając „Fanów od zawsze” warto również zwrócić uwagę na jakość nagrań, ponieważ większość ujęć została zrealizowana przy użyciu Huawei P20 Pro. Odcinki można zobaczyć na profilach społecznościowych Roberta Lewandowskiego oraz marki Huawei.