Cofnij

Co kręci Szparagi?

Od 5 lat słowo „szparagi” w Polsce nie kojarzy się już tylko z warzywami, za którymi nie przepadają dzieciaki. Od kiedy postanowiłyśmy stworzyć własny kanał na YouTube, Szparagi są synonimem fajnego poczucia humoru w kobiecym wydaniu. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy, szukamy kolejnych inspiracji i pomysłów, rozwijamy kanał, współpracujemy z rewelacyjnymi ludźmi. To wymagająca praca, ale wciąż – praca marzeń!


Formacja rozrywkowo-muzyczna

Jesteśmy Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak. Razem stanowimy duet Szparagi na platformie YouTube. Produkujemy nieszablonowe filmy. Tworzenie muzyki i filmów to nasza ogromna pasja i choć mamy studia, życie prywatne i dziesiątki innych spraw, staramy się codziennie godzić wszystkie obowiązki, by móc realizować się twórczo. Bez tego ani rusz! Na swoją markę pracujemy bez najmniejszej przerwy od ponad 5 lat. Ciągle szukamy nowych dróg i tematów, rozwijamy nasz warsztat i staramy się wprowadzać nowe formaty, by nasi widzowie się nie nudzili. Nasz kanał zmierza teraz w stronę jakościowych i wartościowych filmów. Chcemy pokazywać, że na YouTube jest na nie miejsce. Widzowie to doceniają, co nas niesamowicie cieszy. Nie spoczywamy jednak na laurach i planujemy ich wciąż zaskakiwać, bo zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużo podobnych treści jest już na YouTube.

Po pierwsze: wyróżnić się z tłumu

Naszym celem jest przede wszystkim wyróżnianie się spośród innych kanałów. Wkładamy w to coraz więcej czasu, energii i mimo, że cały proces tworzenia staje się o wiele dłuższy niż było wcześniej, to po komentarzach widać, że naprawdę warto robić to lepiej. Nasz kanał zyskał już magiczną liczbę 1 miliona subskrypcji, wzrosła nam również grupa widzów w wieku 18-24 lat. Świetnie jest robić coś, co cieszy się tak dużą popularnością wśród tak bardzo wymagającej grupy widzów. To nas niesamowicie motywuje do dalszej pracy nad kanałem.


Szparagi stają się PRO

Odkąd zdecydowałyśmy o profesjonalizacji kanału, mamy zdecydowanie więcej pracy na każdym etapie powstawania materiału, jednak efekty i odbiór widzów rekompensują wszystko! Stworzyłyśmy na przykład pierwszy krótkometrażowy musical na YouTube. Zrealizowałyśmy też cały 1 sezon Szparadoxu. To serial opowiadający o naszych niezwykłych przygodach, które przeplatają się z dziwnymi zdarzeniami związanymi z czasem, dokładniej z teorią strun. Stąd nazwa. Filmy są profesjonalnie zrealizowane i mogą zadowolić już niejednego miłośnika kina. Planujemy angażować w nasze projekty zawodowych aktorów, więc mamy nadzieję, że sprostamy wyzwaniu. A właśnie tym dla nas jest nasz kanał. Serią ciągłych wyzwań, które zawsze chętnie podejmujemy. Cieszymy się, że możemy się dzięki niemu rozwijać i spotykać na naszej drodze tylu cudownych ludzi.

Szparagowy śpiew

Prócz produkcji filmowych naszą wielką pasją jest śpiew. Na kanale Szparagi jest dużo muzyki, od zawsze mocno obecnej w naszym życiu. Formaty SzpaRAP i SzpaRUP cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Co ciekawe, to o nasze muzyczne materiały najczęściej pytają fani i wyraźnie zaznaczają, że oczekują nowych klipów. Mówicie-macie! Personalizujemy kanał, inwestujemy w content muzyczny, bierzemy lekcje śpiewu u profesjonalistów. Słowem – bardzo intensywnie rozwijamy się muzycznie. Nasi odbiorcy wiedzą, że muzyka jest nam bardzo bliska, że kochamy śpiewać i uwielbiamy łączyć nasze poczucie humoru z muzyczną pasją.


WarsztaTY możliwości ze Szparagami

Lubimy słuchać naszych fanów, dlatego postanowiłyśmy spełnić Wasze oczekiwania i dać Wam coś wyjątkowego :) Zapraszamy na WarsztaTy możliwości, w których oprócz duetu Szparagi pojawi się nasza wokalna przewodniczka i nauczycielka – Joanna Dzido. Będzie ogrom prawdziwych emocji, pięknych głosów i brzmień, a wszystko przy akompaniamencie instrumentu. Wspólne warsztaty będą niepowtarzalną okazją, by się spotkać i zobaczyć jak na co dzień pracujemy nad muzycznymi numerami na nasz kanał YouTube. Rozśpiewamy się i wspólnie zaśpiewamy piosenkę. Jesteście gotowi na solidną porcję muzycznych inspiracji i wspólny, szparagowy wykon?

My już nie możemy się doczekać. Zapraszamy i do zobaczenia na warsztatach!

 • Huawei Support

  ROZWIĄZANIE KONKURSU! W listę zwycięzców wkradł się mały chochlik. Wstawiamy właściwą listę nagrodzonych osób: Sara Berne, Kasia Stefaniak, SingAndSong98, Natxska, Klaudia19994, sylvv99, Maryś, Zuzka_J, Ola Januszewska, Patrice, sofia, Szurita, PaulinaToJa, Emilia Błażejowska, ( ͡° ͜ʖ ͡°), kowalskaq10, Itzitery, Martyna.K, KlaudiaKK2711, Tina98. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności. Czekamy na Wasze wiadomości. Pozdrawiamy!

 • Elwira

  Nagrodzonych zostało 20 osób. A #huawei obiecał 25 miejsc. Czy to profesjonalne? "Lista nagrodzonych osób: Sara Berne, Justyna200298, SingAndSong98, Natxska, Klaudia19994, sylvv99, Maryś, Zuzka_J, Ola Januszewska, Patrice, sofia, Szurita, PaulinaToJa, Emilia Błażejowska, ( ͡° ͜ʖ ͡°), kowalskaq10, Itzitery, Martyna.K, Tina98, KlaudiaKK2711."

 • Huawei Support

  ROZWIĄZANIE KONKURSU! Dziękujemy za udział w konkursie oraz wszystkie posty. Wybraliśmy autorów najbardziej kreatywnych wpisów, których mamy przyjemność zaprosić na Warsztaty muzyczne prowadzone przez Szparagi. Przypominamy, że warsztaty odbędą się 28.01.2019, 18:00 - 20:00 w Fabryka Muzyki, Warszawa ul. Sienna 41/76. Osoby z listy poniżej prosimy o zastosowanie się do Regulaminu: Zwycięzcy zobowiązani są w ciągu 2 dni od daty opublikowania listy, o której mowa w ust. 2, przesłać na adres konkurs@gong.pl wiadomość e-mail z potwierdzeniem uczestnictwa w Warsztatach oraz danymi niezbędnymi do przekazania nagrody, to jest: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email. Niezachowanie tego terminu, podanie nieprawidłowego adresu lub danych, o których mowa w zdaniu poprzednim skutkują utratą prawa do Nagrody, która pozostaje wówczas do wyłącznej dyspozycji Organizatora. Lista nagrodzonych osób: Sara Berne, Justyna200298, SingAndSong98, Natxska, Klaudia19994, sylvv99, Maryś, Zuzka_J, Ola Januszewska, Patrice, sofia, Szurita, PaulinaToJa, Emilia Błażejowska, ( ͡° ͜ʖ ͡°), kowalskaq10, Itzitery, Martyna.K, Tina98, KlaudiaKK2711.

 • Sandi_1998

  Dzięki mojej mamie ,już od najmłodszych lat zrodziła się w moim życiu pasja do sztuki. Zwłaszcza muzyki. Mama zapisała mnie do szkoly muzycznej do klasy fortepianu ,gdzie mogłam zacząć spełniać się w kierunku artystycznym. W późniejszym czasie zaczęłam uczęszczać na lekcje śpiewu,stworzyłam kanał na YouTube ,gdzie mogę zamieszczać swoje covery oraz autorskie piosenki. Mimo tego ,iż moj kanał nie ma zbyt dużej oglądalności,to nic nie powstrzymuje mnie przed dążeniem do wyznaczonych przeze mnie celów. Kazdy komentarz jest motywacja do dzialania a dzielenie sie z innymi  wlasna muzyka jest czymś pieknym. Tak jak robicie to WY zarażacie swoja pasja innych ,a inni czerpią z Tego chec do dzialania czy wartości intelektualne. Napedzanie innych ,dawanie im motywacji ,to rzeczy piękne i nielicze w dzisieszym świecie pełnym egoistow. Muzyka uspokoja ,daje ukojenie - zwłaszcza duszy. Każdego dnia dziękuję za możliwość rozwijania się. A warsztaty,to kolejna możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Dzięki mojej pasji ,czuję,ze żyje i mam cos co kazdego dnia wywoluje uśmiech dla mojego serca ktory ukazuje sie na moich ustach jak po obejrzeniu kolejnego odcinka szparagów.