Cofnij

Anna Lewandowska zasila #TeamHuawei!

Mistrzyni świata w karate, ceniona trenerka, przedsiębiorca i coach. Anna Lewandowska dołączyła właśnie do #TeamHuawei czyli ekipy influencerów, którzy wspierają na co dzień Huawei i korzystają z naszych produktów. 8 listopada mieliśmy aż dwa powody do radości. Oprócz powitania Anny w gronie naszych influencerów, świętowaliśmy też premierę flagowych smartfonów z serii Huawei Mate 20.

Anna Lewandowska to mistrzyni świata oraz wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym. To również jedna z najbardziej znanych i cenionych trenerek w Polsce, dietetyczka oraz kobieta biznesu, która doskonale wpisuje się w hasło „Make it possible”, które przyświeca marce Huawei.

Sportowiec z biznesowym zacięciem

Anna jest założycielką popularnego bloga Healthy Plan by Ann, na którym promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Od lat tworzy markę Foods by Ann, a od niedawna także blog oraz sklep Baby by Ann. Poza tym Lewandowska ma na koncie takie projekty jak aplikacja Diet & Training by Ann, książki i płyty DVD poświęcone aktywności fizycznej oraz zdrowej diecie. Jest też współwłaścicielką nowoczesnego centrum treningowego Healthy Center by Ann, a także prezesem stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska, w którym wspiera sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. To osoba, która każdego dnia inspiruje Polaków, udowadniając, że w walce o marzenia kluczowe elementy to wytrwałość, ciężka praca i wiara w siebie.


Nowa energia w #TeamHuawei

- Team Huawei kojarzy mi się z energetycznymi ludźmi, ludźmi z pasją. Jestem bardzo szczęśliwa, że do niego dołączyłam i będę mogła dzielić się z Wami swoją pasją i energią za sprawą mojego nowego Mate 20 Pro. Nie ukrywam, że często podkradałam telefon Robertowi. Tak naprawdę smartfon to nieodłączna część mojego codziennego życia. Smartfon jest moim podręcznym centrum zarządzania, mobilnym biurem, z jego pomocą zarządzam biznesem i dzielę się moją pasją w kanałach social media. Robię też bardzo dużo zdjęć, więc ważny jest dla mnie dobry aparat, a taki jest właśnie w Mate 20 Pro. Kto mnie zna, ten wie, że zawsze podkradam ładowarki. Z Robertem lubimy się przytulać, a teraz wiem, że także nasze telefony będą się przytulać, ponieważ mogą bezprzewodowo użyczać sobie energii – powiedziała Anna Lewandowska podczas uroczystego ogłoszenia jej współpracy z Huawei.

Osobowość na miarę czasu

Kapitanem „drużyny Huawei” jest mąż Anny, Robert Lewandowski, ambasador marki w Polsce. Przypomnijmy, że poza sportowym małżeństwem w skład #TeamHuawei wchodzą także: Kuba Wojewódzki, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce; wokalistka i kompozytorka Sarsa; prezenter i dziennikarz Krzysztof „Jankes” Jankowski; modelka Karolina Pisarek; aktorka Marta Wierzbicka; model Jakob Kosel; kucharz Damian Kordas, zwycięzca IV edycji Master Chef; youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, twórczynie kanału Szparagi, a także fotografowie Błażej Jeliński i Michał „WES” Wesołek. Patrząc na dorobek i zaangażowanie Anny Lewandowskiej, jesteśmy przekonani, że jej obecność w gronie naszych inspirujących ambasadorów wniesie wiele dobrego do wspólnych projektów. 


Nowa energia w #TeamHuawei

- Anna Lewandowska jest kwintesencją hasła „Make it possible”. To kolejna niezwykła osobowość w naszej drużynie, z imponującym dorobkiem sportowym i z długą listą biznesowych sukcesów. Kobieta pełna pozytywnej energii, prawdziwa w tym, co robi, skupiona na dążeniu do wyznaczonych celów, gotowa na wysiłek, ciężką pracę, a przy tym niezwykle optymistyczna i inspirująca - powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital w Huawei CBG Polska. Nowa ambasadorka Huawei co rusz zaskakuje kolejnymi ciekawymi projektami, które realizuje z właściwą sobie energią. Nic dziwnego, że z ogromną ciekawością czekamy na pierwsze efekty naszej współpracy.
  • Zapisany do testów
    torzba

    Już na mate czekam :)

  • Dariusz Sterczewski

    Mam nadzieję że nie używa sprzętu Huawei, bo albo zzielenieje jej ekran w Mate 20 Pro, albo nie odbierze powiadomienia o SMS od męża bo wasz WATCH GT nie odbiera powiadomień. Lepiej niech sobie kupi Samsunga czy Apple.