Cofnij

10 PORTRETÓW Z ROBERTEM LEWANDOWSKIM

Jak zrobić perfekcyjne zdjęcie portretowe? Wspólnie z profesjonalną fotograf Martą Wojtal zrealizowaliśmy wyjątkowy projekt, odkrywający cały proces tworzenia zdjęcia, a także pokazujący możliwości techniczne telefonu HUAWEI P10.

Do udziału w przedsięwzięciu zaprosiliśmy naszego ambasadora Roberta Lewandowskiego, który wziął udział w prywatnej sesji zdjęciowej. Motywem przewodnim jest 10 emocji, które Marta Wojtal wydobywa poprzez pogłębioną konwersację z Robertem. Prawdziwe historie z życia jednego z najlepszych piłkarzy na świecie stają się fundamentem perfekcyjnego portretu, wykonywanego telefonem HUAWEI P10.10 PORTRETÓW, 10 HISTORII

Stworzyliśmy 10 filmów wideo dokumentujących pełną prawdziwych emocji rozmowę z Robertem i jednocześnie uchwyciliśmy je na wyjątkowych zdjęciach portretowych, które Marta Wojtal tworzyła telefonem HUAWEI P10 w trybie profesjonalnym.


W świecie profesjonalnej fotografii tworzenie perfekcyjnego zdjęcia portretowego jest złożonym procesem. Nie chodzi w tym wypadku tylko o posiadany warsztat czy rodzaj sprzętu, którym wykonywana jest fotografia. Równie ważnym, jeśli nie ważniejszym elementem jest umiejętność zbudowania przez fotografa relacji z bohaterem sesji i wydobycia odpowiednich z niego emocji, nie zawsze tylko pozytywnych. To właśnie dzięki nim zdjęcie portretu staje się odzwierciedleniem tego, co osoba fotografowana czuje. Każda twarz opowiada inną historię. Perfekcyjny portret to umiejętność uchwycenia tej historii na zdjęciu.

PERFEKCYJNY PORTRET: SZCZĘŚCIE

W dzisiejszym epizodzie Marta Wojtal rozmawia z Robertem Lewandowskim o szczęściu. Czy nasz ambasador ma szczęście? Jak nasz ambasador rozumie tę emocję i co sprawia mu największą radość? Zobaczcie sami!


Robert Lewandowski, „Szczęście”, by Marta Wojtal, with HUAWEI P10:
HUAWEI P10 W TRYBIE PROFESJONALNYM

HUAWEI P10 ma bardzo fajny tryb portretowy, dzięki któremu ostrość obrazu skupia się na twarzy osoby fotografowanej, a tło ulega efektownemu rozmyciu, nadając portretowi wyjątkowy charatker. Natomiast dzięki pracy aparatu w trybie profesjonalnym zdjęcia można zapisywać dodatkowo w formacie RAW – na potrzeby swobody dalszej obróbki zdjęć przez fotografa. Oba tryby pozwalają uchwycić emocje i poprzez portret opowiadać historię.

Dowiedz się więcej o HUAWEI P10