Cofnij

Cisza na planie! Czas na Huawei Watch

Światła, kamera, akcja! Te trzy proste słowa kryją w sobie całą magię kina, ale żeby ją wyczarować, potrzebne są dość złożone umiejętności. Należą do nich między innymi doskonała organizacja pracy i umiejętne zarządzanie czasem, które w przypadku filmowego duetu – Jakubowska i Gronowski – wspiera wyjątkowy, naładowany pozytywną… technologią ;) Huawei Watch. Sprawdźmy, jak ta wschodząca gwiazda sprawdza się na planie filmowym i dlaczego to właśnie ten smartwatch zasługuje na Oscara w kategorii „kreatywnie rozpalony”!


Komunikacja to podstawa. Jej efektywność często zależy od tempa jej przebiegu. Niezależnie, czy nowina jest dobra czy też zła, w końcu zawsze lepiej poznać ją jak najszybciej. ;) Huawei Watch doskonale rozumie te potrzeby i wychodzi naprzeciw wszystkim żądnym sprawnego komunikowania się. Za jego pośrednictwem można bowiem odbierać i wysyłać wiadomości tekstowe, także te z Facebooka. W momencie otrzymania wiadomości na wyświetlaczu zegarka pojawia się powiadomienie, które możemy otworzyć i odczytać zawartość komunikatu. Odpowiadanie również jest proste i intuicyjne. Dzięki wirtualnemu asystentowi Google Now wystarczy podyktować wiadomość, a Huawei Watch przetworzy ją na tekst i wyśle we wskazane miejsce.Nie ma dobrego planu bez dobrego… planowania. ;) Huawei Watch wie o tym najlepiej, dlatego w bogatym portfolio jego funkcji znalazło się również miejsce dla podręcznego, interaktywnego kalendarza. Osobisty planner zamknięty w designerskiej obudowie pod szafirowym szkłem to kolejny krok do ułatwienia i uporządkowania codzienności wielbicieli nowoczesnych technologii. Zegarek przypomina o zaplanowanych wydarzeniach, a pojawiające się na wyświetlaczu powiadomienia nie dadzą się tak łatwo zepchnąć na drugi… plan!
W naszym codziennym życiu bardzo ważną rolę odgrywają emocje. :) Właśnie dlatego pierwszy smartwatch od Huawei pozwala swoim użytkownikom na ich swobodne wyrażanie w formie dziecinnie prostej czynności. Rysowanie palcem po wyświetlaczu i tworzenie tym sposobem emotikonów już samo w sobie może wprawić w dobry nastrój. Emocje (widoczne jak na dłoni :)) można przesyłać i dzielić się nimi. Ta prosta i sympatyczna funkcja jest – w epoce bycia online 24 h na dobę – bardzo na czasie! Czy wyrażanie emocji w wirtualnym świecie za pomocą kilku pociągnięć palcem stanie się nową modą? Czas pokaże!
 

Natalia Jakubowska i Łukasz Gronowski wiedzą, że dobrze mieć przy sobie pomocnika, dzięki któremu dzień zawsze będzie układał się po ich myśli, a jego obecność zagwarantuje ciągły kontakt ze światem zewnętrznym, od którego artyści tak często uciekają w poszukiwaniu nowych inspiracji. Kreatywnie rozpalony Huawei Watch jest dowodem na to, że poszukując twórczej weny, nie trzeba uciekać od technologii, a nowoczesny smartwatch może pomóc niejednej filmowej historii. ;)
 


Nie zapomnijcie też wziąć udziału w naszym konkursie. Elegancki i funkcjonalny Huawei Watch może trafić właśnie do Was! Dołączcie do akcji #huaweiwatchismissing na naszym Instagramiehttps://www.instagram.com/huaweiconsumerpolska/ i cieszcie się inteligentnymi rozwiązaniami w designerskiej oprawie 24 h na dobę ;) Szczegóły w regulaminie.

Brak komentarzy pod artykułem. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj